ETS2 1.37 Güncellemesi hakkında düşünceleriniz

Sizce 1.37 nasıl?

• Güzel

Oy: 19 33,9%
  • Ortalama

Oy: 11 19,6%
  • Berbat

Oy: 4 7,1%
  • Oynamadım

Oy: 22 39,3%

• Oy verenlerin toplamı
    56
Şu oyunun yürüme olayına biraz daha geliştirmeleri ve hafif açık dünya etkinlikleri ile desteklemeleri lazım. Tır şoförü karnı acıksın, tuvalet ve banyo ihtiyacını gidersin gibi şeyler lazım.
Mesela videoya baktığımda halen Tırlar dışındaki araç modelleri 2003-2006 arasında yarış oyunlarını andırıyor. Bunlarında dokularının elden geçirilmesi lazım. Ayrıca dünya halen yaşıyor hissiyatı veremiyor. Şehirlere girince insan toplulukları, dükkanlar vb. gibi canlılık katacak şeyler lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kulaklıkla direksiyon setinizle gaz ayarı yapmadan sadece tuşla gaza basarsanız evet flaş oyunlardaki gibi bir motor sesi çıkıyor ancak iş üst geçitlerin altından geçerken kornaya basmaya, cam açmaya veya retarder kullanmaya gelince ben: "Tamam olmuş bu." dedim.

Bana kalırsa gelmesi gereken güncelleme tırın kirlenmesi, Haulin gibi yol kenarında "yataklı" tırlarımızla ufak şekerleme yapabilme, ikinci el tır alabilme (veya eski kasaları daha ucuza alabilme) ve tabii ki grafik bilgi ekranlarının çözünürlüğünü arttırma üzerine olmalıydı. Yine de MP olmadan oynamak keyifli.

Gereksiz olduğunu düşünüyor iseniz itiraz edebilirsiniz. Pek gereksiz olduğunu zannetmiyorum ama neyse.
Adam 200 pingle oynuyor önümde çat diye duruyor ve ban yiyorum. 2. Banımda sollarken benim kimseye çarpmamam ama adamlarda çarptın diye gözükmesi. 3. Sü ise bu kadar gereksiz ban yiyorum ne de olsa tekrar yiyeceğim diye hile açmam kimseye zarar vermedim otobanda admine yakalandım 290la gidince normal olarak permayı çaktı.

Motor sesine çok değinmişsiniz mesela 1-2 örnek verebilir misiniz merak ettim. Video çekip ya da video bulup burada paylaşabilirseniz çok sevinirim karşılaştırma açısından iyi olur.

TGM isimli youtube kanalı çok güzel değinmiş bu konuya.

NOT : Motor seslerini abartmış olabilirim. :) Çok fazla gömmüşüm. Beklentimin altında kaldı diyebilirim. Ses uzaktan geliyor gibi bir his oluştu içimde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada bulunan XF105 ile
bu linkte bulunan XF105 motor sesleri farklı.

TGM isimli YouTube kanalı çok güzel değinmiş bu konuya.

Not: Motor seslerini abartmış olabilirim. :) çok fazla gömmüşüm. Beklentimin altında kaldı diyebilirim. Ses uzaktan geliyor gibi bir his oluştu içimde.

Burada bulunan XF105 ile
bu linkte bulunan XF105 motor sesleri farklı.

Sesler kötü olmuş bende sevmedim şu an. Çok tepki çekerse belki geri düzeltirler ama sanmıyorum SCS bu yıllar oldu oyun çıkalı hala çay kaşığı ile veriyorlar yenilikleri.

Geri
Yukarı