Euro 9 oldu

Kimse kusura bakmasın, çok büyük de özür diliyorum ama "Dolar şu kadar oldu.", "Euro şu kadar oldu.", "şurada bunu bu kadar birime alırken burada bu kadar birime alıyoruz." konuları sıktı artık. Herkesin bu gibi durumlardan haberi var zaten, tekrar tekrar hatırlatıp insanların canını sıkmaya gerek yok bence.

Ayrıca kimsenin ümidi yok ülkeden. Size özel bir şey değil.

Aynı konudan zaten bir sürü var. Cidden artık yasaklanması gerekiyor bu konuların. Bilerek açıldığını bile düşünmeye başlıyorum.
333231232.JPG
32321321321312312.JPG

Lütfen planımızı unutmayalım Doları, Euro'yu 10 TL yapacağız sonra soldaki sıfırı sileceğiz 1 Euro eşittir 1 TL olacak. Sonra ekonomimiz uçacak Evren 1'incisi olacağız.

Eskiden dolar kuruna bakmak için Google'a "1 TL kaç Dolar?" yazar öyle öğrenirdim artık gerek kalmadı Technopat anlık kur değerlerini gösteriyor zaten.

Kimse kusura bakmasın, çok büyük de özür diliyorum ama "Dolar şu kadar oldu.", "Euro şu kadar oldu.", "şurada bunu bu kadar birime alırken burada bu kadar birime alıyoruz." konuları sıktı artık. Herkesin bu gibi durumlardan haberi var zaten, tekrar tekrar hatırlatıp insanların canını sıkmaya gerek yok bence.

Ayrıca kimsenin ümidi yok ülkeden. Size özel bir şey değil.
Valla gayet de öyle değil kimse kusura bakmasın. Herkesin haberi var da, bu durum niye devam ediyor kardeşim. İnsanlar yazacak, konusacak, bilgi edinecek, tartışacak ki değeri artacak bilginin. Gençlerin her birini takdir ediyorum bu tür davranışta bulunanları.

Neden konu açılmayacakmış , kim rahatsız oluyormuş ? Bir gençliğimiz var bir kere dünyaya geliyoruz, onun bunun diş partisi, babyshower partisi yüzünden benim gençliğim, alım gücüm, refahım, hayatım bozuluyorsa her dakika konu da açarım, açılan konuyu da desteklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı