Euro 9 TL oluyor

Gurbetçiler kına yaksın.

Yakıyolar hocam, gittim gördüm avuçlarını ovuşturuyolar bi 10TL olsada ev alsam, yazlık alsam diye. Malum şahsada öyle bi tapıyolar ki muhtemelen babalarını bile o kadar sevmiyolar.

Konuşsak silivri; sussak gönül razı değil...

haikyuu [ whatsapp ] - kesse kesse go to silivri - Wattpad

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayatla kavgam var! (vaar) Karanlık yarınlarr. Biraz alakasız ama doğru olan. D:
Aslında Euro 9TL olsa bir şey ifade etmez. Siz şükretmeyi unutmuşsunuz yazıklar olsun (!)
Ya da dolar 10 TL olsun ya da 15 benim için bir şey ifade etmez. Ben sonuçta maaşımı dolarla almıyorum. (!)
Ekmeği dolarla mı alıyoz yeğeenim. :D

Sence yurt dışı çözüm mü? Yurt dışında 4 halam var bu durumu gördükçe gidesim geliyor daha liseyi okuyorum lise bitince gitmeli miyim? Senin fikrin nedir? Halalarım kaç kurtar kendini diyorlar.
Benim ve onun fikriyle karar verme bu kişisel bir konu iyice düşün taşın oranın eğitimi çok daha iyi. Ben olsam gider, eğitimimi tamamlayınca vatanıma geri dönerdim.

Sence yurt dışı çözüm mü? Yurt dışında 4 halam var bu durumu gördükçe gidesim geliyor daha liseyi okuyorum lise bitince gitmeli miyim? Senin fikrin nedir? Halalarım kaç kurtar kendini diyorlar.

Yurt dışı kesinlikle bi çözüm ben Amcam aracılığıyla gittim yerleştim. 4 tane halanız var bi zahmet bi el atsınlar size götürsünler oraya, kaç kurtar demekle olmuyo bu işler nasıl kaçacaksınız? Aileden birileri ve ya yakınınız destek olmazsa ve yaşınız küçükse dayanamazsınız.

Geri
Yukarı