Ev internetin iyi çekmesi için neler yapılabilir?

Kullanışsız bir programı var ve çok sorun çıkaran bir model. Onun yerine bunu tavsiye ederim.
Size güvenip şimdi sipariş vereceğim.
Sakın sipariş vermeyin pişman olursunuz. Çok fazla sorun yaşayan kişi var. Sırf "Xiaomi" olduğu için önerildiğini düşünüyorum.

Teknosa'ya git ya da internetten PowerLine al PowerLine'ler daha performanslı.

Kullanışsız bir programı var ve çok sorun çıkaran bir model. Onun yerine bunu tavsiye ederim.

Sakın sipariş vermeyin pişman olursunuz. Çok fazla sorun yaşayan kişi var. Sırf "Xiaomi" olduğu için önerildiğini düşünüyorum.

Ben kullanmadığım için bilemiyorum videolara bakarak attım ve zaten örnek olarak attım :D.

Bu ürünün farkı ne? Ve neden Xiaomi kötü? Ne gibi hatalar var hocam?

Bu ürünün farkı ne?
Saçma sapan bir programı yok. Ve daha kaliteli. Mercusys TP-Link'in alt markası zaten.
Ve neden Xiaomi kötü? Ne gibi hatalar var hocam?
Kendim kullandım sorun yaşayıp iade ettim. Arkadaşımınki 1 senede bozuldu. @Kemânkeş- sürekli bağlantı kopma sorunları yaşıyordu.

Xiaomi olan çok kötü sakın almayın. Uyarıyorum, sakın almayın pişman olursunuz. Kurulum yaparken bölgeyi Çin yap Singapur yap çok uğraştırıyor, en az 2 saat sürüyor. Bağlantı bir günde kopuyor yine 2-3 saat uğraştırıyor. Rutin olarak kopuyor resmen ve kalitesi iyi değil. Almayın çok pişman olursunuz. Bu şekilde sorunlar yaşarsanız iade de almıyorlar.

Saçma sapan bir programı yok. Ve daha kaliteli. Mercusys TP-Link'in alt markası zaten.

Kendim kullandım sorun yaşayıp iade ettim. Arkadaşımınki 1 senede bozuldu. @Kemânkeş- sürekli bağlantı kopma sorunları yaşıyordu.
Teşekkür ediyorum, sağolun. Biraz daha bakacağım.

Geri
Yukarı