Ev sahibi evden çıktığımız halde bizden hâlâ kira istiyor

Sizden istedigi kira haksiz kazanc. Ptt yolu ile cikicaginizk resmi kanallarla bildirip anahtari teslim etmissiniz burada her turlu yasal hak sizin eliniz de 2. Olarak ise senetleri size vermeyip istedigi kira ise suç hem de buyuk suc kendisindan tazminat bile alabilirsiniz.

PTT yolu ile cikicaginizk resmi kanallarla bildirip anahtari teslim etmissiniz burada her turlu yasal hak sizin eliniz de 2. Olarak ise senetleri size vermeyip istedigi kira ise suç hem de buyuk suc kendisindan tazminat bile alabilirsiniz.

Bakalım elindeki seneti icraya verince umarım hakim de böyle düşünür.

Kira öder gibi ev sahibi olmak gibi araştırma yaparak sonunda kendimi burada buldum😅

Kusura bakmayın ama heyecanla okuyup sonunu çok merak ettim, son durum nedir acaba @Curnalı ? 🙄

Kira öder gibi ev sahibi olmak gibi araştırma yaparak sonunda kendimi burada buldum😅

Kusura bakmayın ama heyecanla okuyup sonunu çok merak ettim, son durum nedir acaba @Curnalı? 🙄

Ev arkadaşlarımın bazıları telefonları açmadı hani en azından şimdiki kiraya tamam diyorlar ise ona göre bu riske girecektim baktım ses yok senette de sadece benim ismim olduğu için sadece 3000 vereyim diyerek riske girmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı