Ev ve oyun için hızlı internet önerisi

Kablonet kullanıyorum. Aylık fiyatı 110 ₺ civarında. Fiyatının uygun olduğu söylenemez ama tavsiye ederim.
1623250284403.png

İndirme hızında 7 mbps kaybım var.

Sadece 19.00 - 00.00 arasında 25mbps hıza düşüyor. Eğer 24 saat 100 mbps isterseniz fiyat iki katına çıkıyor.

Diğer internet sağlayıcıları hakkında pek bir bilgim yok fakat, Türk Telekom fiber internet kullanıyorum, kablosuz bir şekilde oyunlarda Max 15'e çıkıyor pingim tavsiye ederim, yine de diğer arkadaşların cevabını bekleyin.

Ben de öyle. Eskiden bir oyunda server açıyordum kendi hosttumu kullanarak 16 kişilik açıyordum odaları ve rahat oynuyorduk. Kimsenin pingi falan çıkmıyordu.

Türkiye'nin en hızlı internetinin TurkNet olduğu söyleniyor doğru mudur sizce?
Eki Görüntüle 1062095

Bende durumlar böyle.

Kendinlerinin öyle bir iddası var fakat ADSL ve VDSL internete kötüler sorunlara çözüm verimiolar düşük hız var ekiplerin sorunlara çözüm bulamıyor TurkNet'i kendi deneyimlerime dayanarak tavsiye etmem onun yerine alternatif olarak NetSpeed kullanabilirsiniz müşteri hizmetleri ve teknik ekip anlamında çok iyiler sağlıklı internet veriolar bakımlar haricinde kesinti yaşımıyorsun.

NetSpeed mi almalıyım peki?

Altyapını sorgula ilk.

Birisi şu firmaya geç dediğin zaman hemen geçme. Altyapını sorgula sonuçları söyle ona göre tavsiye verilsin.

Altyapını sorgula ilk.

Birisi şu firmaya geç dediğin zaman hemen geçme. Altyapını sorgula sonuçları söyle ona göre tavsiye verilsin.
1623255604692.png

1623255652845.png

Turkcell super Online'de var hocam ama onda adresim belli oluyor.

Superonline fiber mevcut mu diyor?

Kablonet altyapısını sorguladın mı?

TurkNet ve NetSpeed ile VDSL hizmeti alabilirsin. Superonline fiber varsa VDSL altyapının suratına bakma. Kablonet altyapısı mevcut diyorsa alabilirsin. Tabi Superonline altyapısı yok ise.

Evet
Hayır.

Geri
Yukarı