Ev ve oyun için hızlı internet önerisi

@tanane Superonline fiber o zaman daha iyi olur. 100 Mbps 130 TL veya 200 Mbps'yi 150 TL alabilirsin. Fiber olduğu için ping bakımından sıkıntı olmaz.

Şu şekilde olabilir Wi-Fi ile bağlanırsan. Wi-Fi kullanmak zorunda kalırsan 5 GHz kullan daha stabil olur.

@tanane Superonline fiber o zaman daha iyi olur. 100 Mbps 130 TL veya 200 Mbps'yi 150 TL alabilirsin. Fiber olduğu için ping bakımından sıkıntı olmaz.

Şu şekilde olabilir Wi-Fi ile bağlanırsan. Wi-Fi kullanmak zorunda kalırsan 5 GHz kullan daha stabil olur.

Sence 20 TL fazla vererek 200 Mbps almak daha mı iyi?

Altyapın varsa Kablonet'e geç kurtul ben çok uğraştım binaya en sonudna getirttim nerelere yazılar yazdım Kablonet kutusu gelsin diye ve geldi en sonunda yaklaşık 1,5 senedir 100 MB akıllı sınırsız paketi kullanıyorum ve çok memnunum gerek yok oyunlarda gerek ise interntte.

Altyapın varsa Kablonet'e geç kurtul ben çok uğraştım binaya en sonudna getirttim nerelere yazılar yazdım Kablonet kutusu gelsin diye ve geldi en sonunda yaklaşık 1,5 senedir 100 MB akıllı sınırsız paketi kullanıyorum ve çok memnunum gerek yok oyunlarda gerek ise interntte.

Arkadaş altyapı sorgulaması yaptı olmadığını söyledi. Superonline fiberi olduğunu söyledi.

Arkadaş altyapı sorgulaması yaptı olmadığını söyledi. Superonline fiberi olduğunu söyledi.

Superonline en azından Türk Telekom'dan iyidir ama sanırım yanlışi hatırlamıyorsam süper Online da paketlerde çok pahalı minimum 50 MB alsan sorun yaşamassn oyunlarda. (benim fikrim rahat etmek istiyorsan minimum 50mb olsun paketin)

Superonline en azından Türk Telekom'dan iyidir ama sanırım yanlışi hatırlamıyorsam süper Online da paketlerde çok pahalı minimum 50 MB alsan sorun yaşamassn oyunlarda. (benim fikrim rahat etmek istiyorsan minimum 50 MB olsun paketin)

200 Mbps alacak zaten. Ve Telekom'dan daha uygun Superonline.

Geri
Yukarı