Evcil hayvan bakan Var mı?

Benim de fanusta balıklarım vardı 6 tane. Yavruyken almıştık sonra büyüdüler sığmadılar. Teker teker öldüler son 2 tane kalmıştı onlar da geçen yıl ölmüştü.

Kendimden daha iyi baktığım bir muhabbet kuşum var. Dışarıda 2-3 kediyi besliyorum. Doğumundan itibaren bahçemde beslediğim bir kedi vardı annesi ile birlikte, o da büyüdü çekti gitti, yok ortalıkta. Eskiden sibirya kurdum vardı, o da yok şimdi. Biz aile apartmanıyız, ailecek besliyoruz.

Nice yaralı güvercinleri toprağa verdim, bir kaçını da gökyüzüne teslim ettim iyileştirip. O güvercinlerin, muhabbet kuşlarının göğsünü öpmek büyük haz veriyor bana :)

d.jpg

500 litrelik akvaryumda balık bakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.5 yaşında, Limon adında bir muhabbet kuşum var. Adına uygun, sapsarı tüyleri var. Birçok kelime öğrettim. Babacık diyor bana öncelikle. Üstüne üstlük öğretmiş bulunduğum ''Cardozo, Bosingwa, Mehmet Ekici'' gibi futbolcuların isimlerini de öğrendi. Annemin ''Ağzını yerim.'' diye sevmesinden ötürü onu da öğrendi. Yanında küfür etsek onu da kapar diye korkmuyor değiliz ev ahalisi olarak. :D

500 litrelik akvaryumda balık bakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sarı prenses göremedim, yok her hale ? :D

Bende tavşan ve Bulldog besliyorum :utanç:

Sarı prenses göremedim, yok her hale ? :D
Bu balıklar (Discus) bayağı sıkıntılı balıklar...
Bu balıkların yaşadığı su değerleri oldukça düşük, yani Sarı Prenses'lerin yaşayabileceği değerlerden uzak. Zaten beraber yaşayamazlar.
Ama 3-4 sene öncesine kadar Sarı Prenses de baktım. Sarı prensesler çok çabuk stres yapıp ölebiliyorlar yalnız.:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı