Evcil hayvan bakan Var mı?

Şu sıralar evdekilerle balkonun bir kısmını kapatıp kafese dönüştürmek istiyoruz. Bu yüzden kafesler ayrı yerlerde daha sonra fotoğraf atabilirim.

Bi de koca akvaryuma iri balık olsaymış fena olmazmış.
Ooo, elbette, onlar da oldu...
Bir ara Astronotus ve köpekbalığı bakıyordum, o kadar büyüttüm ki dev gibi olmuşlardı, bi kuyruk sağladılar mı akvaryumdaki su laminatlara dökülüp hanımdan dünyanın fırçasını yerdim:D Baktım olmuyor tekrar küçük balık aldım:)

Kaç kez ördek besledim ve bir çoğu yangın merdiveninden aşşağıya düşerek öldü ama gerekli bütün önlemleri almıştım.
Şu an bir tanesi köyde varlığını sürdürüyor tavuklarla arası iyi ve tek sıkıntısı suyu içmiyor gargara yapıyor sadece.:)
Kedi beslerdim sokakta bulduğum yavru kedileri getirir beslerdim ama ailem şu kedi tüyü mevzusu yüzüne hep köye gönderdi.

500 litrelik akvaryumda balık bakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayalimdeki proje :) Evlenince yemek masasının altını akvaryum yapmayı planlıyorum bakalım nasıl olacak.

Muhabbet kuşu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı