Evcil hayvan bakan Var mı?

1 Seneye yakın dişi muhabbet kuşu besliyorum. Dişilerin tabiatında var herhalde bir şımarıyor bir şımarıyor dur kız desek bağırıyor kızıyor hemen bize birde konuşmayı öğrenebilseydi iyi olurdu, ama olsun yinede evimizin en güzeli.

10 senedir fil sürüsü besliyorum.
Duvara asılı olanlardan mı? :D
fil_surusu_nettekeyif.net.jpg

Temizlemesi zor olmuyor mu hocam?
Evet, akvaryum temizliği, bakımı normal şartlarda oldukça zordur.
Fakat ben akvaryumu ve su tahliye-ilave işlemlerini rahat yapabilmek için duvara gömmeli yapmıştım ev daha inşaat halinde iken.
Yani anlayacağınız kirli suyu tahliye için su motorunun fişini takıp boşaltıyorum, tabi suyun %30'unu, daha sonra temiz su ilave etmek için akvaryumun üst tarafına monte ettiğim vanadan açıp yavaşça temiz suyumu ilave ediyorum.:) Tabi zevkli de olsa akvaryum tam anlamıyla işkence... Düşünün bu tarz balıklar (Discus, bv.) bakan kişi haftada bir suyun %30'unu değiştirmek zorunda.

Evet, akvaryum temizliği, bakımı normal şartlarda oldukça zordur.
Fakat ben akvaryumu ve su tahliye-ilave işlemlerini rahat yapabilmek için duvara gömmeli yapmıştım ev daha inşaat halinde iken.
Yani anlayacağınız kirli suyu tahliye için su motorunun fişini takıp boşaltıyorum, tabi suyun %30'unu, daha sonra temiz su ilave etmek için akvaryumun üst tarafına monte ettiğim vanadan açıp yavaşça temiz suyumu ilave ediyorum.:) Tabi zevkli de olsa akvaryum tam anlamıyla işkence... Düşünün bu tarz balıklar (Discus, bv.) bakan kişi haftada bir suyun %30'unu değiştirmek zorunda.
Bi de koca akvaryuma iri balık olsaymış fena olmazmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı