Evcil Hayvan Önerileri

Balık sakın alma. Sadece akvaryumda dönüm dolaşıyor. Benim eskiden 1 tane vardı. 6 yıl yaşadı sonra kedi öldürdü.

Dostum kedi tavsiye ederim. Evde beslenmesi en uygun hayvan kedidir. Balığı kuşu saymıyorum çünkü bana pek zevk vermiyorlar. Aşırı kısıtlamış oluyorsun. Birini kafese öbürünü cam fanusa. Ama kedi öyle değil. Ev kedi için yeterli sayılabilecek bir alan. İstediği gibi koşar zıplar atlar vs. Neyse senin kararın. Evde kedi nasıl olur dersen. Kendi kedimin videoları resimleri var bir göz gezdirebilirsin fikir almak amacıyla. Ailene de göster belki ikna olurlar. Ben almadan önce ailem hiçbir hayvana dokunamazdı. Şuan en önde gelen hayvansever oldular :D Neyse veriyorum linkleri
Resim için facebook
www.facebook.com/poncikthecat

Video için youtube
www.youtube.com/poncikthecat

Kediye karar verirsen tür seçiminde de yardımcı olurum.

Kardeşim facebook adresine mesaj attım ordan detaylı konuşabiliriz

Son düzenleme:
Kuzenimin kedisine bakmıştım 1 ay. Gerçekten çok sevimli, tatlı bir şeydi, ayrılırken çok zorlandım. Ama bakımı gerçekten uğraştırıcı ve zor.
sdaas.png

Tavşan sıkıntılı olabilir. Bence Cennet Papağanı al. Çok güzeller ve kolay eğitiliyor. Ancak ingilenmen gerekecek. Bunun için de bol bol zaman lazım.

Tavşan besleyecek bahçen varsa düşünme al derim :) lop tavşan cinside büyüyor yahu kim küçük dedi? Balık , kuş apayrı şeyler beslemek istiyorsan bekleme hiç . Ama kedi köpek davşan gibi kucağına alıp sevemiyorsun malesef imkanın varsa tavşan al :)

Zaten eski evimizde tavşan bakmıştım. O zamanlar bahçeli bir evimiz vardı çok büyüdüğü için ve artık apartmana taşındığımız için arkadaşa vermek zorunda kaldım. Bir yıl falan oluyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı