Evde beslenilecek kedi önerileri

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
Arkadaşlar tüy dökmeyen veya az döken evde beslenilecek kedi önerileriniz var mı? Evim 120 metrekare. British Shorthair nasıl olur?

Dostum yanlış anlama fakat ürün almıyorsun, bir canlıyı sahipleniyorsun. Her kedi tüy döker tabii Norveç Orman Kedisi kadar olmasa da. Herhangi bir tekir sahiplenebilirsin.
Böyle bir yorum görebileceğimi biliyordum şöyle ki hayvan barınağına her gün onlarca kafese kapatılanları da sahiplenmek lazım.

Dostum yanlış anlama fakat ürün almıyorsun, bir canlıyı sahipleniyorsun. Her kedi tüy döker tabii Norveç orman kedisi kadar olmasa da. Herhangi bir tekir sahiplenebilirsin.

Dostum ben şu hayvan iyi şu hayvan kötü demedim sadece düşündüğüm ırk bu dedim sizdeden de az tüysüz bildiğiniz ırk var mı diye sordum.

Böyle bir yorum görebileceğimi biliyordum şöyle ki hayvan barınağına her gün onlarca kafese kapatılanları da sahiplenmek lazım.
Kesinlikle haklısın.
Dostum ben şu hayvan iyi şu hayvan kötü demedim sadece düşündüğüm ırk bu dedim sizdeden de az tüysüz bildiğiniz ırk var mı diye sordum.
Dediğim gibi kedilerin döktüğü tüy ortalama aynı o yüzden fazla dert etmenize gerek yok.

Geri
Yukarı