Evde bilgisayar gerekli bir şey mi?

Diğer arkadaşların dediklerini doğru bulmuyorum, bilgisayardan hiç oyun oynamıyorsanız ekran kartını satıp işlemci ekran kartına bağlayın gerek yok ekran kartına, ekran kartını satıp oradan gelen parayı değerlendirebilirsiniz.

İşlemcinin dahili grafik birimi yoksa ne yapacak.

Evde koca kasa tutmak yerine işini görecek bir laptop veyahut 2.el uyguna bir Mac almak çok daha mantıklı olur.

Ha evinde ekran kartsız kasa tutmuş ha laptop ile değiştirmiş. En azından birini istediği yerde kullanabilecek.

iPhone 13 kullanıyorum evde de bir tane kendim topladığım yüksek seviyede masaüstü bilgisayar var.
Oyun içinse PS5 alacağım. Hikayeli oyunlar için. PC de oynamıyorum oyun artık.

Yani şu an masaüstü bilgisayar bir köşede duruyor, inanın sadece haftada bir kere açıyorum o da internette gezinmek için.

Geri kalan her şeyi iPhone 13 ile yapıyorum PC'yi açasım gelmiyor. 13 ile internette gezinme sosyal medya oyun falan haftanın 6 günü yetiyor.

Sanki biraz evde gereksiz yer kaplıyor gibi hissetmeye başladım bilgisayarı. Yani bilmiyorum bilgisayarsız ev olur mu? Gerekli mi? İleride lazım olur mu?

Yani sizce satıp yer açayım mı yoksa dursun mu bir köşede?
Genel olarak elden gidince değeri anlaşılıyor. Bence bir kenarda durmalı. Yatırım gibi düşün.

İşlemcinin dahili grafik birimi yoksa ne yapacak.

Evde koca kasa tutmak yerine işini görecek bir laptop veyahut 2.el uyguna bir Mac almak çok daha mantıklı olur.

Ha evinde ekran kartsız kasa tutmuş ha laptop ile değiştirmiş. En azından birini istediği yerde kullanabilecek.

Aklıma gelmemişti, laptop fikri de mantıklı.

PC oyunlar için daha iyi bence PS'den ama kullanmıyorum diyorsan sat laptop al bilgisayar her eve lazım bence.

İphone 13'ünün olduğunu ve güzel bir bilgisayarın olduğunu gözümüze sokmana gerek yoktu. Zengin troll'ü gibi geldi ama bilgisayar önemlidir telefonla yapamadığın bir sürü işi yaparsın satma bence.

Bende olumsuz bir deneyiminiz olduğu için fikir veriyorsunuz sandım. Doğrudur herkese göre değil. Konu sahibinin maddi açıdan bir sıkıntısı olduğunu belirtmemiş zaten.
Deneyimim oldu, ablama almıştım çok istiyor diye fakat bozuk mu diye aldığımda bakarken hiç hoşuma gitmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı