Evde hangi hayvanlar beslenebilir?

Sokaktan alınan yavru kediler de büyüyünce uysal ve mayışık olur üstüne üstelik cins kediler gibi 10 tane genetik hastalığa sahip olmaz.

Zaten sıkıntı büyüyene kadar yaptıkları. Ben illa cins alın demiyorum. Tekir alacaksanız da evde yaşayan bir tekirin yavrusunu alın.

Ayrıca her cins kedi genetik hastalığa sahip olmuyor. Büyük ihtimalle siz Scotish Fold'lardan bahsediyorsunuz.

Eğer evin veya yaşadığın yerde sorun olmayacaksa köpek, sevmeyi bırak yastık olarak kullanabilirsin ve çok sadık bir dost oluyorlar güzel bir eğitim verirsen de çok uyumlu olur.

Hatanız var hocam benim tüm kedilerim tekir hepsi sokak kedisi hiçbirinde öyle bir sorun olmadı.
Benim gördüğüm tüm evde beslenen tekirler çok haraketli ve hep bir şeyler kırıyordu. Sokak kedisi olmasın dememin nedeni genelde hastalığı olmasa bile hep dışarı çıkmaya çalışıyorlar.

Kaç tanesi cins kedide genetik hastalık yok?
Kaç tanesinde var ki. Genellikle cins kedilerin çoğu Britiah veya Scotish olduğu için çok genetik hastalıkları var gibi gözüküyor.

British Shorthair çok iyi bir tür, arkadaşım sahibi. Van Kedisi bulabilirseniz de çok iyi bir türdür, kendileri.

1659599916181.png
Emin misiniz, hocam?​

Dosya Ekleri

• 1659599882937.png
    1659599882937.png
    48 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı