Evde kilo vermek

Uyku düzenini bozup hiçbir şey yemedim yani kalkıyordum 1 öğün yiyordum falan geri uyuyordum 73 kilodan 64'e düştüm. Boy: 170 yaş: 15. ama fark ettimki yalnızca kilo vermek hiçbir işe yaramıyor vucudun güzel gözükmesini sağlayan şey kas o yüzden kas çalışarak kilo vermeye çalış üstündeki yağlar gidince hem kaslarında belli olmaya başlar yavaştan.

Kilon normal, sadece sağlık için açma germe hareketleri yap. Ailen ile yaşıyor isen çay servisini sen yap. Annene yardımcı ol, bulaşık yıka. Bu gündelik hareketler bile fazlasıyla işini görür.
Mesela ben de bugün temizlik yapacağım. Üst mutfak dolaplarını silmek baya iyi enerji yakmamı sağlıyor 😆

Kilon normal, sadece sağlık için açma germe hareketleri yap. Ailen ile yaşıyor isen çay servisini sen yap. Annene yardımcı ol, bulaşık yıka. Bu gündelik hareketler bile fazlasıyla işini görür.
Mesela ben de bugün temizlik yapacağım. Üst mutfak dolaplarını silmek bayağı iyi enerji yakmamı sağlıyor 😆

El atmışken evi de sil ve süpür daha çok enerji yakmanı sağlar :D

Mekik çekip koşu yapsam olur mu evde koşu aleti var bir de göbeğim çok gözüküyor onun gitmesine yardımcı olur değil mi?

Kilo verme işi %90 yeme içmeden geçiyor zaten o yüzden spor salonunda her gün koşan kilolu kişiler kilo veremiyor ben 3 ay spora gittim 1 saat kardiyor yaptım 2 kilo verdim ama yememi azaltınca birden 6-7 kilo verdim mekik çekmek karın kasları için fazla önemli değil çok fazla gerilime sokmuyor ege fitness karın kası videolarını izle oradakiler %90 yük altına sokuyor çok etkili hareketler hepsi

Geri
Yukarı