Evde nasıl vücut geliştirilir?

EnesTkt

Hectopat
Daha fazla  
Hani derler ya GO to gym diye ben gym e gitmeye utanıyorum. Evde vücut geliştirmek istiyorum, elimde 2 tane dambıl mevcut ve göbeğimde aşırı fazla yağ var. Düzgün bir hal almak istiyorum.

Önünde uzun bir yol var, önce yağ yakmakla başla. En basitinden bir diyetisyene gidip bedenine göre liste al. Ardından YouTube üzerinden bulabileceğin bolca evde yapılabilecek kardiyo uygulamalarını izle.

Hani derler ya GO to gym diye ben gym e gitmeye utanıyorum. Evde vücut geliştirmek istiyorum, elimde 2 tane dambıl mevcut ve göbeğimde aşırı fazla yağ var. Düzgün bir hal almak istiyorum.
Yeme düzenini değiştir kötü beslenme. Yağ yakımı ise amacın kardiyo yapıp karbonhidratı azalt. Bunu yapamıyorsan düzgün beslen mevye sebze ye abur cubur ve dışarıdan yeme.

Evde düzgün bir hal alırsın ama bir yerde tıkanırsın. Amacın sadece düzgün görünmek ise bunu elde edersin ama fazla için sanmıyorum.

Spor salonuna gitmeye neden utanıyorsun? Kimse anasının karnında kaslı bir herif olarak çıkmıyor. Herkes düşük ağırlıklarla çalışıyor sadece zaman geçtikçe güçlendiler. Bir program bul. Araştır ve spor salonuna yazıl bence eğer yazılma imkanın varsa. Seni geliştirir. Mental anlamda da fiziki anlamda da.

Yeni konular

Geri
Yukarı