Evde oturup sınava çalışmaktan sıkılmak

Camila

Kilopat
Makaleler
12
Artık neredeyse 2 ay oldu, her günüm aynı geçiyor; deneme, soru, oyun. Artık bugün dayanamadım mola verdim :( bana motivasyon lazım galiba. Arkadaşlarım oyun da oynamıyor sadece derse odaklanmışlar ama yarın LoL'e URF modu geliyor, çok da oynamak istiyorum. Sizce nasıl bir plan yapmalıyım?

Son düzenleme:
Artık neredeyse 2 ay oldu, her günüm aynı geçiyor; deneme, soru, oyun. Artık bugün dayanamadım mola verdim :( bana motivasyon lazım galiba. Arkadaşlarım oyun da oynamıyor sadece derse odaklanmışlar ama yarın LOL'e urf modu geliyor, çok da oynamak istiyorum. Sizce nasıl bir plan yapmalıyım?

Hani annelerim babalarımız der ya bugünleri sonradan çok ararsın diye cümleyi sen kurmuşun aslında arkadaşlarım oyun oynamıyor onlar aklına gelsin hep sende onlar gibi ol. Hem urf modu bidaha gelmeyecek değil ya kaç yıllık oyun iyi bir yer kazandığında rahat rahat oynarsın zaten :)

Ders, okul muhabbetleri bana boş geliyor. Genç yaşta gençliğini yaşayacaksın kalanı afra tafra. Yok 10 dersmiş, yok biyolojisi kimyasıymış boş muhabbet. Ben ÜNİ sınavına çalışmadan kazandım istediğim bölümü.

Ders, okul muhabbetleri bana boş geliyor. Genç yaşta gençliğini yaşayacaksın kalanı afra tafra. Yok 10 dersmiş, yok biyolojisi kimyasıymış boş muhabbet. Ben ÜNİ sınavına çalışmadan kazandım istediğim bölümü.
Ah keşke o kadar kendime güvensem. Çalışmadan da yine ortalamanın üstü bir bölümü kazanabilirim ama istediğim bölümleri kazanacağımı sanmıyorum.

Ara sıra belli molalar vererek çalışmaya devam edebilirsiniz.Sayısalda çok sıkıntı rakiplerin nefes almadan çalışır onu hatırlatayım LoL akan bir oyun bir oturursun 5 saat çöp.

Ara sıra belli molalar vererek çalışmaya devam edebilirsiniz.Sayısalda çok sıkıntı rakiplerin nefes almadan çalışır onu hatırlatayım LoL akan bir oyun bir oturursun 5 saat çöp.
Aslında normal oyunda yine 1-2 oyun oynıyorum günde. Ama URF olunca çok oynamak isterim. Tek iyi yanı 3-4 güne URF'tan sıkılırım. Akşamları 11'den sonra girmeyi düşünüyorum hem uykum gelince yatarım ama bilemiyorum umarım gündüz kaptırmam kendimi.

Artık neredeyse 2 ay oldu, her günüm aynı geçiyor; deneme, soru, oyun. Artık bugün dayanamadım mola verdim :( bana motivasyon lazım galiba. Arkadaşlarım oyun da oynamıyor sadece derse odaklanmışlar ama yarın LoL'e URF modu geliyor, çok da oynamak istiyorum. Sizce nasıl bir plan yapmalıyım?
Hocam ben sıkılmadım da, Ramazan ayında olduğumuz için oruç oruç çalışmak zor oluyor, halsiz oluyorum, bende iftardan sonra çalışıyorum. Hocam, "Arkadaşlarım oyun da oynamıyor sadece derse odaklanmışlar." demişsin ya, bende de tam tersi, arkadaşlarımın çoğu oyun, dizi, film ile ilgileniyorlar, ben ise ders.

Yeni konular

Geri
Yukarı