Evde para kazanma

Oyun hesapları satmak size oldukça para kazandıracaktır. İtemsatış , İtempazar gibi siteler bunları nasıl temin edeceğim derseniz yardımcı olurum 500 adet valorant hesabını 200 tlye satıyorlarsa tanesini 10 tlden satışa koysanız 5000 tl.
Al-Sat işlemini VALORANT hesapları üzerinden yapmayı düşünüyorsan komik, hesabı kasıp da satmayı düşünüyorsan daha da komik. Milyon tane Al-Sat opsiyonu varken oyun hesabı da ne?

Hesaplar Ultra Vip olduğu için skin çıkma şansı yüksektir
Ultra Vip ne Allah aşkına? Şu 50 TL'lik hesapları ''En az 1000 TL'lik skin çıkar'' deyip 200 liraya iteleyen, üstüne kazıkladıkları yetmemiş gibi bir de 2 gün sonra hesabı ticket yoluyla geri alan dolandırıcılardan mı?

Son düzenleme:
Al-Sat işlemini VALORANT hesapları üzerinden yapmayı düşünüyorsan komik, hesabı kasıp da satmayı düşünüyorsan daha da komik. Milyon tane Al-Sat opsiyonu varken oyun hesabı da ne?

Ultra Vip ne Allah aşkına? Şu 50 TL'lik hesapları ''En az 1000 TL'lik skin çıkar'' deyip 200 liraya iteleyen, üstüne kazıkladıkları yetmemiş gibi bir de 2 gün sonra hesabı ticket yoluyla geri alan dolandırıcılardan mı?
dostum yanlş anladım sunucu benim değil rastgele denk geldim

benim aldığımda doğru çıktı o yüzden tavsiye ettim
İçerik olarak ne aldınız? Ne kadara aldınız? Ne kadar güvenilir? Aynı hesap sizle beraber kaç kişiye daha satıldı/satılacak? Hesabın bir kaç hafta/ay sonrasında ban yemeyeceğini ya da ticket yoluyla geri alınmayacağını nereden biliyorsunuz?
Bu adamlar bu hesapları bu kadar ucuz fiyata babalarının hayrına satmıyorlar.

Sizin arkadaşınız kazıklanmış hocam

Eki Görüntüle 2090335
Fiyatlar bu halde 1 hit = 1 valorant hesabı
1 hit = 1 VALORANT hesabı mı? Yani şimdi ben 250 lira verip buradan 10.000 tane VALORANT hesabı mı alıyorum? Ya ağır sallıyorsunuz ya da ağır trollüyorsunuz.

benim aldığımda doğru çıktı o yüzden tavsiye ettim
Ayrıca, inandığımı da sanma sakın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı