Evde zCash mining için ekran kartı önerisi

ziya-akigo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçe maksimum 400 lira. 400 liraya bugünün kurlarına göre en iyi sonuç alacağım kartı önerebilir misiniz ?

Bütçe gtx 1070 bile olsa öyle çok kazanılmıyor. Bu işten çok para kazananlar bir sisteme 8 gtx 1080 bağlıyor bu sistemden bir kaçtane veya bir sürü koyuyor öyle para kazanıyor.
Rx 460 olsa, Türkiyede elektriğin kw saati 0.5 tl. Sistem 200watt çekse ayda 72 lira elektrik faturası geliyor.
Aylık kazanç da 100 lira civarı da miningden gelir.

Mining uçuk bir bütçe yoksa çok mantıklı bir iş değil. Örnek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe gtx 1070 bile olsa öyle çok kazanılmıyor. Bu işten çok para kazananlar bir sisteme 8 gtx 1080 bağlıyor bu sistemden bir kaçtane veya bir sürü koyuyor öyle para kazanıyor.
Rx 460 olsa, Türkiyede elektriğin kw saati 0.5 tl. Sistem 200watt çekse ayda 72 lira elektrik faturası geliyor.
Aylık kazanç da 100 lira civarı da miningden gelir.

Mining uçuk bir bütçe yoksa çok mantıklı bir iş değil.
Anladım dostum. Ben sadece elektrik parasını ödedikten sonra ayda 200 300 lira kazanabileceğimi düşünmüştüm. Aslında deneyimleyip biraz anlayıp öğrenmek istemiştim. Şu an hiç bir tecrübem olmadığı için yatırım yapıp yapmama konusunda gerekli bilince sahip olabilmiş değilim. Sadece deneyip bunu öğrenmek istemiştim.

Neyse artık bu madencilik işi birçok etmene bağlı olduğu için deneye deneye öğrenmekten başka yolu yok bu işi kavramanın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı