Eve geldiğinizde misafir çocuklarını bilgisayarınızın başında görseniz ne yaparsınız?

Çok deneyimim var. Annesinin yanına gelip "teyze çocuğun monitöre tekme atıp açık olan kasanın içine elini sokup ekran kartıyla oynamış." Derdim. Yemezse de çocuk tuvalete gittiği an mavi ekran simülasyonunu açardım. Sonra bayağı ağlatırdım. Bu bilgisayarı bozdu diye. Ama yalanın foyası ortaya çıkarsa... Anladınız.

Eğer ki düzgünce benim kayıt dosyalarımı karıştırmadan oyun oynuyorsa bişey demem, ama eğerki Valorant'ta dereceli maç girdiyse Kratos'un baltasıyla kellesini alırım

Düşünün, dışarıda geziyorsunuz ve sizden habersiz eve misafirler geliyor, anneniz de misafir çocuklarının sisteminizi kullanmasına izin veriyor. Siz de yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz, evde misafir görmek zaten yeterince sinir bozucu bir durum. Bir de çocuklarını sisteminizin başında görseydiniz ne yapardınız? Yaşayanınız varsa yazar mısınız? Hem sohbet edelim hem de biraz gülelim.
Not: Bilgisayarlarımızda şifre olmadığını varsayarak konuşuyoruz.
Oyun olmadığı için yanına gider ve noldu lan g.. derim kapatırım.

Düşünün, dışarıda geziyorsunuz ve sizden habersiz eve misafirler geliyor, anneniz de misafir çocuklarının sisteminizi kullanmasına izin veriyor. Siz de yorgun bir şekilde eve geliyorsunuz, evde misafir görmek zaten yeterince sinir bozucu bir durum. Bir de çocuklarını sisteminizin başında görseydiniz ne yapardınız? Yaşayanınız varsa yazar mısınız? Hem sohbet edelim hem de biraz gülelim.
Not: Bilgisayarlarımızda şifre olmadığını varsayarak konuşuyoruz.

Şalteri kapatırım.

Çocuğu dışarı çıkartıp odayı kilitlerim. Eğer mızmızlayıp annesini çağırırsa o zaman şalter kapalı durumda olur zaten :D

Geri
Yukarı