Everest Rampage 72 Gaming Kasa vs Cooler Master 650 Pure

Karabiyik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni çıkacak olan Ryzen 5 için zemin hazırlıyorum. Fakat kasa secemedim. Bildiğiniz üzere Ryzen anakartlari AM4 ve ATX olarak geliyor, ben de mid tower kasa alacağım kararsız kaldim. COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE mu yoksa Everest Rampage 72 oyuncu kasasi mi?

Corsair kasalar hem daha kaliteli malzeme kullanır, hem de hava akışını sağlamak konusunda daha başarılıdır.
Fakat Vatan Bilgisayarda o önerdiğiniz 600w psu ile birlikte 660 tl benim alacagim sistem icin 700w s80 var Vatandan baska bir yerden alamam çünkü orada anakart psu ve kasayi taktiracağim.

Fakat Vatan Bilgisayarda o önerdiğiniz 600w psu ile birlikte 660 tl benim alacagim sistem icin 700w s80 var Vatandan baska bir yerden alamam çünkü orada anakart psu ve kasayi taktiracağim.

Tam olarak 700w s80'den kast ettiğin şeyi anlayamadım. Alacağın 700w kasa ile 600w Corsair'in fiyatı benzerse Corsair al. Corsair çok daha iyi bir markadır.

Merhaba. Yeni çıkacak olan Ryzen 5 için zemin hazırlıyorum. Fakat kasa secemedim. Bildiğiniz üzere Ryzen anakartlari AM4 ve ATX olarak geliyor, ben de mid tower kasa alacağım kararsız kaldim. COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE mu yoksa Everest Rampage 72 oyuncu kasasi mi?
Silencio 650 kasamız çok kaliteli ve şık görünüşlü bir kasadır, tavsiye ederiz.

Eğer 600w ihtiyacınız varsa bugün 80plus 600w psu muz indirime girdi.
COOLER MASTER RS-600 B SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı