EVEREST RHİNO 432 600W Kasa İncelemesi

Tekrar sorayım. Hocam zahmet olacak ama bir baksan güç kaynağında 2 adet 6 PIN girişi var mı? R9 380 takmayı düşünüyorum. İki adet 6 PIN girişi gerekli.

Kutu içinden kaç adet fan çıktı? Yani öndeki LED'li fan beraber mi geldi?

Hocam tebrikler aynı kasayı bende 1 senedir kullanmaktayım fakat bu kadar ekstrem bir şey olduğunu fark etmemiştim Hava sirkülasyonu konusunda gerçekten çok iyi ön, üst, arka ve yan kısımda da rüzgarı hissedebiliyorsunuz. bu arada ön paneldeki fan'ın temizlenmesi sıkıntı sanırım hiçbir yerden erişim bulamadım ben. Bir resimde ön paneli sökmüşsünüz sanırım sökümü anlatabilir misiniz?

Ön paneli alt kısmındaki boşluktan tutup çekerek alt kısımdaki tutacakları çıkarabilirsiniz. Bundan sonra üst kısımdakileri de yine paneli çekerek çıkarabilirsiniz. Fakat fazla güç kullanmamaya dikkat edin zira tutacaklar pek kaliteli değil. Bundan sonra ön fanı temizleyebilirsiniz. Size tavsiyem panelin arka kısmındaki mesh tabakayı da çıkararak güzelce tozlardan arındırmanız. İnanın düşündüğünüzden çok daha fazla toz çıkarabiliyor. Tabii bu mesh tabakayı çıkarmak için açmanız gereken metal kısımlar da pek kaliteli değil bu sebeple yıllar içinde içlerinden bir kaçını kırdım. Bunları açarken de nazik olun.

PSU dandik olabilir ama kasa muhteşem

Konuyu hortlattık biraz ama kasanın ön panelini nasıl çıkartabilirim acaba bilen birileri var mıdır? ayrıca bu mesh kapaklardan bir tane bulabilir miyiz, şu anki dvd sürücüsünü söküp komple mesh görünüme geçmek istiyorum.

Alt kısımdaki boşluktan tutup çekersen içindeki mandallardan çıkıyor. Kapağı nereden bulursun bilemiyorum.

Aynısı ben kullanıyorum ve gerçekten de güzel. Sadece PSU'yu FSP'den seçtim. Everest PSU'lara halen güvenemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…