Everest SGM X7 Gaming mouse incelemesi

Mouse Özellikleri:

1
. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600
2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Kutu görüntüsü:

Kutu.jpg
Kutu içeriği:

Kutuİçerigi.jpg

Mouse pad yakından bakış:
Mousepad.jpg
Mouse yakından bakış :

M6omPk.png
Üst.jpg

Mouse yi daha yeni satın aldım pek kullanma şansım olmadı. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyerek görüşlerimi bildireceğim.

Not: Fotoğraflar bana ait.

Ne diyelim hayırlı olsun. Biz Everest tavsiye etmediğimiz halde şekline şemaline kanıp alınmaya devam ediliyor. Everest yine güzel tasarım ve kutulama yapmış, umarım sorunsuz kullanırsınız.

Son düzenleme:
Ne diyelim hayırlı olsun. Biz Everest tavsiye etmediğimiz halde şekline şemaline kanıp alınmaya devam ediliyor. Everest yine güzel tasarım ve kutulama yapmış, umarım sorunsuz kullanırsınız.
Ben tavsiye ederim, 3 aydır kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Aynı şekilde DLK-5110 klavye ile kullanıyorum, ondada henüz hiç sorun yaşamadım.

Ben tavsiye ederim, 3 aydır kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Aynı şekilde DLK-5110 klavye ile kullanıyorum, ondada henüz hiç sorun yaşamadım.
3 ay kullandınız, tamam sıkıntı yok. Ben şuan kullandığım Microsoft klavyemi 6 senedir kullanıyorum ve bir tuşunda dahi sıkıntı görmedim. Sırf gaming adı olduğu için dandik markalara bu kadar para verilmesini önermem. Bir daha daha iyi bir seçim yapmanız dileğiyle, hayırlı olsun :)

Markayı değerlendirmeye alırken sorun yaşayan insanlar kaide olarak alınır. Bu marka ile sorun yaşayan insan sayısı sorun yaşamayandan fazla.
Umarım arkadaş da sizde uzun yıllar sorun yaşamadan kullanırsınız, ama ortada canlı örnekleri mevcut iken (Ben de dahilim bu örneklere) bu markayı daha fazla tavsiye etmeyin siz en iyisi. @Utku Koçak

Son düzenleme:
Daha 2 ay önce arkadaşımın ben önermediğim halde aldığı farenin ta kendisi. 2 aydır iade alamadı.
30 liraya o kafam kadar fare ve mausepad'i nasıl yapıyorlar diye düşünmelisiniz.

Uzak durmanızı tavsiye ediyorum hemde şiddetle.

Şekle pek önem vermem. Vatan bilgisayar a giderken aklımda Logitech g300 vardı fakat ellerinde olmadığını üzün bir süre gelmeyeceğini söylediler. Acil bir mouse ye ihtiyacım vardı, mecbur olarak aldım.

Uyarınız için sağolun. Mouseyi almaya giderken aklımda g300 vardı. Ellerinde kalmamış, acilen bir mouseye ihtiyacım vardı. Pek bilgi sahibi olmadığım için bunu satın aldım. Neyse buda bir tecrübe oldu.

Hayırlı olsun. Hata yaparak aldığım Everest SM-770 modelinin kırmızısı oluyor bu. Verdiğim paraya acıdım Everest'e. Yapacak birşey yok güle güle kullanın. Bir daha ki sefere daha iyi bir ürün almanız dileğiyle, tekrar hayırlı olsun dostum. :)

Hayırlı olsun. Hata yaparak aldığım Everest SM-770 modelinin kırmızısı oluyor bu. Verdiğim paraya acıdım Everest'e. Yapacak birşey yok güle güle kullanın. Bir daha ki sefere daha iyi bir ürün almanız dileğiyle, tekrar hayırlı olsun dostum. :)
Sağol kardeşim. Bakalım kullanalım belki bizim yüzümüzü güldürür everest :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı