Everest SGM X7 Gaming Mouse Özellikleri ve Unboxing

Mouse'un özellikleri:

1. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600(bazı yerlerde 2400 yazar ama 1600 dpi)

2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

3.Algılama : Laser

4. Tuşları: 7 adet tuşu bulunmakta bunlar şu görevleri görmektedir.

A899D649CB9616CECCA9CF3CC7E34E7D.jpg

5. Mouse rengi: Malzemesi kırmızı – siyahtandır ama üstünde şık tasarımla ledler bulunmaktadır bu ledler dpi seçeneğine göre 3 farklı renk yanmaktadır.

Yanında Mouse pad i hediye veriyorlar.

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Şimdi dış görünüşüne geldi sıra.

Kutu görüntüsü :

09EC5597078F0274A36AAB0218A8854E.jpg

Kutu içeriği:

Kutu içeriğinin fotoğrafını çekmedim ama Unboxing videomuzda mevcut isterseniz buraya bakabilrsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DPİ Ayarına göre renkler:

dpi.jpg

Mouse Fotoğrafları :

kırmızı.jpg

Gerçek kırmızı.jpg

kırmızı2.jpg

turuncu1.jpg

turuncu2.jpg

turuncu3.jpg

yeşil1.jpg

yeşil2.jpg

yeşil3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest, Snoopy, Frisby'nin özellikleri: Parlak ve renkli tasarımlar, milyonlarca tuş.

SteelSeries, Razer'in özellikleri: Aşırı sade, 3 tuş içeren, mat ve sade yüzeye sahip, terleyince hissettirmeyen acayip bir yüzey.

Kısacası Kinzu v3 kullanıyorum, öneririm.

Nedense bu markanın ürünlerine pek güvenmiyorum. Onun yerine biraz bekleyip Razer yada SteelSeries almak mantıklı geliyor. Uygun ve uzay teması içeren bir çok model çıkartıyorlar ve kısa süre sonra bozuluyor.

Gençler mouseyi boşuna kötülemeyin macrosu yok ama double click tuşu varken zaten macroya gerek olmuyor.
ayrıca yeni başlayanlar için gayet iyi bir mouse.
ve çoğu kişinin yanlış bildiği bir bilginin doğrusunu açıklayacağım size.
double click tuşu sanıldığı gibi x2 tıklama değil x3 tıklamadır ancak windowsun bazı programlarında biraz gecikme olduğu için windows bunu çoğu programda çift tıklama gibi algılar fakat aslında dediğim gibi üç tıklamadır.

Bir seneyi aşkın sürelik konuyu hortlattığınız için teşekkürler. Bu ürünler 10-15 yaş arası çocukları kandırmak için üretiliyor. Sadece ağır olduğu için almıştım, 1 ay sonra sol tık bozuldu. Rezil bir markadan rezil bir ürün.

Ben Mause 'ye Klavye'ye fazla para vermiyorum.
Bi'adet X7 Bi Aded'de KB-R1 aldım 1 senedir kulanıyorum. ,
Ve Evet İleri Geri Fonksiyon Tuşu Makro Tuşu Olarak'da Kulanalılabilir Sadece İnternetden 1 2 program indirmeniz yeterlidir.
Ama tabi ki asıl amacı internet sayfalarnda ileri geri yapmakdır.
Ben Pahalı mause klavye yerine gidip ekran kartı ram oyun almayı tercih ediyorum açıkçası her türlü klavye mause ile rahat edebildiğim için eskiden çakma klavyeler falanda çok kulandım sonra kanseroen madde falan olaylarını anlatı arkadaş almışken bari çakma olmasın diyip bunları almıştım.
Daha Şu ana kadar Sadece Tek bi' sorun gördüm oda mausenin çok kir toplamasıydı.
Onuda fazla takmıyorum açıkçası haftada bi siliyorum ıslak mendille cillop gibi oluyor.

Geri
Yukarı