Everest SGM X7 Gaming Mouse Özellikleri ve Unboxing

Mouse'un özellikleri:

1. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600(bazı yerlerde 2400 yazar ama 1600 dpi)

2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

3.Algılama : Laser

4. Tuşları: 7 adet tuşu bulunmakta bunlar şu görevleri görmektedir.

A899D649CB9616CECCA9CF3CC7E34E7D.jpg

5. Mouse rengi: Malzemesi kırmızı – siyahtandır ama üstünde şık tasarımla ledler bulunmaktadır bu ledler dpi seçeneğine göre 3 farklı renk yanmaktadır.

Yanında Mouse pad i hediye veriyorlar.

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Şimdi dış görünüşüne geldi sıra.

Kutu görüntüsü :

09EC5597078F0274A36AAB0218A8854E.jpg

Kutu içeriği:

Kutu içeriğinin fotoğrafını çekmedim ama Unboxing videomuzda mevcut isterseniz buraya bakabilrsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DPİ Ayarına göre renkler:

dpi.jpg

Mouse Fotoğrafları :

kırmızı.jpg

Gerçek kırmızı.jpg

kırmızı2.jpg

turuncu1.jpg

turuncu2.jpg

turuncu3.jpg

yeşil1.jpg

yeşil2.jpg

yeşil3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Emek verip inceleme yapmişsıniz elinize sağlık ama tavsiye edeceğim bir ürün değil. En azından biraz daha bekleyip bütçe arttırıp Rival 100 yada g402 alınabilirdi.

Razer Deathadder & SteelSeries mouse larını öneririm. 2010 dan beri deathadder v2 kullanıyorum hiç problem yaşamadım.

arkadaşlar alacaklara tavsiye ele çok güzel oturuyor ama malzemesi dandik mağazada kontröl edin sağ sol tık dpi felan öyle alın sorun çıkmasın bide bazılarında mouseun ortasındaki scroll tuşu sallanıyor öyle olanları almayın kimisinde yamuk durur o dikkat edin bunlar merdiven altı üretimler çinden bayağı geliyor markalar kendi logosunu basıp satıyorlar.

Ben bu mauseyi 3 senedir kullanıyorum. Üzerindeki yazıların silinmesi ve ara sıra tutukluk yapması haricinde hiçbir sıkıntısı yok. Marka takıntılı olmamak lazım. Aldığım zaman fiyatının 20-30 lira olması lazım.

An itibariyle Everest SGM X7 (18.09.2018) benim de elime ulaştı. İlk izlenimlerim olumlu. Bozulduğunda tekrar buraya yazacağım.

Alacak varsa söyleyeyim 2 3 senedir kullanıyorum ama CS:GO oynarken sensitivy düşük olduğu için hızlı çevirirken takılıyor IPS değeri yeterli değil eğer alacaksanız oyun oynamaktan çok normal mouse olarak kullanın ben oyun oynuoyrum ölene kadar devam edeyim diyom şuana kadar sağlam mouse sensör iyi olsaydı alın derdim ama çok iyi edğir gidin G102 ya da 300S alın diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı