EVGA GTX970 SSC kondansatör patlattı

Vuunex

Centipat
Herkese merhaba arkadaşlar. Normal bir şekilde bilgisayarımı kullanırken ekran kartında bir anda arka taraftaki (çipin olduğu taraf değil) SMD kondansatörlerden birisi patladı. Acil karta ihtiyacım olduğu için bir bilgisayarcıya verdim. Bilgisayarcı kart üzerinde patlayan yerdeki smdleri değiştirdi(50 TL) ve alt veri yollarına da işlem yapması gerektiğini ve onunda 70 TL olacağını söyledi. Böyle deyince bende madem yollara müdahale edilmesi gerekiyor o zaman neden hemen smdleri değiştirdi diye işgillendim. Adama pek güvenemediğimden yaptırmadım ve şu anda GT430 la devam ediyorum yoluma. Sizden ricam işinin ehli güvenilir bilgisayarcı kim ve nerede var. Şehir pek önemli değil eğer güvenilir birisiyse kargolarım (yeri geliyor burnunun dibindeki dahi kartın ağzzına sıçıyor).Varmı şöyle canı sıkıldığında kasa toplar gibi ekran kartı toplayabilecek yetenekteki birisi. Yardımcı olan arkadaşlardan şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada ekran kartım EVGA GTX970 SSC acx 2.0

Evga Gtx970 Ssc Acx 2.0+ Gddr5 4gb 256bit Dx12 Nvidia Geforce Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

sağlam hali.PNG
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı