Evime gelen ekip odama kablo çekmedi

Haksızsam düzeltin demişsin. Haksız olduğunu söylüyorum bana çıkışıyorsun. Hem, nereden biraderin oluyorum?

Basbayağı değiller. 100 TL kurulum ücreti. Evine kurdular mı? Kurdular. 100 TL’nin karşılığını aldın demektir. 100 TL verdin diye özel isteklerini yapacakları anlamına gelmiyor. Odana özel hat istiyorsan çağıracaksın elektrikçiyi çekecek. Ya da hazır kablolar var. Takıp çekersin.

Birader kimsin ki çıkışayım? Şurada tartışıyoruz sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birader kimsin ki çıkışayım? Şurada tartışıyoruz sadece.
Faturanın neye yansıtıldığını bilmiyorsun. O ekiplerin amacı senin odana kurulum yapmak değil, eve kurulum yapmak. Üzerine tartıştığımız bir konu yok. Bir konu var ve sen yanlış düşündüğünü kabul etmiyorsun. Soru soruyorsun ve gelen yanıtları beğenmeyip kendi fikrini dikte etmeye çalışıyorsun. Tartışmaya gerek yok, iyi günler.

Faturanın neye yansıtıldığını bilmiyorsun. O ekiplerin amacı senin odana kurulum yapmak değil, eve kurulum yapmak. Üzerine tartıştığımız bir konu yok. Bir konu var ve sen yanlış düşündüğünü kabul etmiyorsun. Soru soruyorsun ve gelen yanıtları beğenmeyip kendi fikrini dikte etmeye çalışıyorsun. Tartışmaya gerek yok, iyi günler.

Tamam kardeşim orasını anladım da keşke başvururken kablo çekme zorunlulukları yok olduğunu söyleselerdi. Bilseydim modem kurulumunu kendim hallederdim, kabloyu da elektrikçi çağırıp anında yaptırırdım. En azından her şey tekte olur biterdi. Fazladan 2 ay 50+50 yansıyacak. Neyse sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı