Evimin duvarlarında el izleri var

Makaleler
1
Arkadaşlar, garip gelecek ama pencereden gün ışığı gelince duvarlarda el izleri ortaya çıkıyor. Özellikle tavana yakın yerlerde, orta kısımlarda tersten el izleri var. Bazı el izleride sanki biri kaçarken duvara tutunmaya çalışmış gibi.

Konu troll değil, evin her tarafında var. Duvarları sildim ama öbür gün yine aynı izler çıkıyor ortaya.
Not: Gerçekten korkutmaya başladı bu olay beni. Sirkeli su ile silin diyorlar evi, pek mantıklı gelmedi açıkçası. Evi sildiğimde de hep farklı yerlerde el izleri çıkıyor.

Arkadaşlar, garip gelecek ama pencereden gün ışığı gelince duvarlarda el izleri ortaya çıkıyor. Özellikle tavana yakın yerlerde, orta kısımlarda tersten el izleri var. Bazı el izleride sanki biri kaçarken duvara tutunmaya çalışmış gibi.

Konu troll değil, evin her tarafında var. Duvarları sildim ama öbür gün yine aynı izler çıkıyor ortaya.
Not: Gerçekten korkutmaya başladı bu olay beni. Sirkeli su ile silin diyorlar evi, pek mantıklı gelmedi açıkçası. Evi sildiğimde de hep farklı yerlerde el izleri çıkıyor.
Spiderman?

Troll değilse çok heyecanlı bir konu olacak gibi.

Aralıkları ne kadar, parmakların uzunluğu ne kadar? Bizi bilgilendirir misiniz?
Yukarı yazılan bir mesaj gibi de olabilir.
Çok mu heyecanlı.Ülkecek olay arıyoruz resmen.Karantina bize yaramadı.Ben de ne zaman uçak düşecek diye bekliyorum bende dahilim buna.:)
not:Uçak çok genel oldu aslında ben boening 747 sr modelini beklemekteyim,çok kerem gök izlemek yaramıyor.Japon Airlines 123 bilen bilir,@Birisi42 belki bilirsin hocam

Geri
Yukarı