EVO 870'in orijinal olmadığı nasıl anlaşılır?

gariban3366

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
samsung evo
Merhaba, 1 gün önce Samsung EVO 870 250 GB SSD 450 TL'ye aldım ama adam şimdi de arayıp SSD orijinal olmadığını söylüyor. Ben bu SSD'nin orijinal olup olmadını nasıl anlayacağım?

Merhaba, 1 gün önce Samsung EVO 870 250 GB SSD 450 TL'ye aldım ama adam şimdi de arayıp SSD orijinal olmadığını söylüyor. Ben bu SSD'nin orijinal olup olmadını nasıl anlayacağım?

Cyristaldiskmark yapıp sonuçları buraya atın.

Gerçekten sahte ise düşük çıkacaktır.

Umarım arkadaşın aldığı SSD sahte değildir.
Geri dönüş yaparsa öğrenmiş olacağız, aldığı fiyat piyasanın altında fakat çok da aman aman bir ucuz değil. Aldığım kişi geri aradı dediğine göre ikinci el sitelerinden aldığı bir ürün. Satan kişi arayıp neden orjinal değil desin ki , ürünü geri almak istiyor sanıırm bahane üretiyor.

Geri dönüş yaparsa öğrenmiş olacağız, aldığı fiyat piyasanın altında fakat çok da aman aman bir ucuz değil. Aldığım kişi geri aradı dediğine göre ikinci el sitelerinden aldığı bir ürün. Satan kişi arayıp neden orijinal değil desin ki, ürünü geri almak istiyor sanıırm bahane üretiyor.

Bende öyle düşünüyorum. Böyle durumlarda orijinal ise vermiyorum ben ürünü.

Abiler merhaba uyarım vardı ondan dolayı yazamadım kusura bakmayın dediniz testleri yaptım hemen atıyorum.

Abiler bilin biri acil cevap verebilir mi ne dersiniz geri adama verimmi.
InkedWhatsApp Görsel 2022-09-19 saat 15.02.51_LI1.jpg
InkedWhatsApp Görsel 2022-09-19 saat 15.02.27_LI.jpg
WhatsApp Görsel 2022-09-19 saat 15.01.48.jpg
WhatsApp Görsel 2022-09-19 saat 15.12.25.jpg

Son düzenleme:
Abiler merhaba uyarım vardı ondan dolayı yazamadım kusura bakmayın dediniz testleri yaptım hemen atıyorum.

Abiler bilin biri acil cevap verebilir mi ne dersiniz geri adama verimmi.

Sakın verme, muhtemelen sattığı fiyatı ucuz görüp daha pahalıya satmak istiyor, ürün orijinal. Ayrıca seri numarası olan fotoğrafı silseniz iyi olur kötü amaçlı kullanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı