Excalibur aldım, herkesin şikayet ettikleri bende olmadı

Valla kebab bunu istedi bunu attım hocam. Bu kebap adam galiba bende de Casper var sandı ama ben sadece kendi işlemcim üzerinden havaların soğumasının nasıl bir etki yarattığını söylüyordum. Şimdi biraz işim var bitince oyunda da bir SS atabilirim hala gerekiyorsa. Yoran oyunlarda sıkça kontrol ediyorum bu dolaylarda olduğunu söylemem lazım.
E sizde excalibur yoksa niye karışıyorsunuz. Biz burada savaş veriyoruz. Kebab adam iyiymiş :)

O ekran görüntüsünü önceki konulardan bulabilirsem atacağım. 10875H %100 kullanımda 82 derece.
Hocam yanlış anlamayın da testin ne kadar sürdüğü de önemli, fan ayarı da. Hatta bazı durumlarda sentetik testlerde maksimum sıcaklığı göremiyoruz. O yüzden oyun ve stres testi birlikte değerlendirilmeli.

Ya Allah'ın trollü dünden beri nerede saçma mesaj var orada sensin. Faydan olmayacaksa saçma sapan mesajlar atıp konuyu kirletme. Yok mu şunu banlayacak modaratör kardeş?

@Turkish Kebab kebab adam ben sana bende Casper mı var dedim arkadaşım? Sen bana karışıyorsun zaten ben de niye yaptığını anlamadım. Öyle mi yazmışım? Mesaja bak bakalım. Benim de işlemcim sıcak çalışıyordu, havalar soğudu düşüş yaşadım demişim.

@Turkish Kebab kebab adam ben sana bende Casper mı var dedim arkadaşım? Sen bana karışıyorsun zaten ben de niye yaptığını anlamadım. Öyle mi yazmışım? Mesaja bak bakalım. Benim de işlemcim sıcak çalışıyordu, havalar soğudu düşüş yaşadım demişim.
Özür dilerim Hiken adam yanlış anlamışım. Ama gerçekten yanlış anlaşılabilecek bir mesaj. Aramızda geçen bu konuşmaları unutalım diyorum. :)

Oda sıcaklığınız nedir? Yani kaçtan 77'ye düştü bilmiyorum ama öyle aman aman bir fark olmaz yani. Ben yaz ve kış neredeyse aynı sıcaklıkta kullanıyorum. Belki başka bir nedeni vardır.

Geri
Yukarı