Başarılı Kurulum Excalibur G770 OpenCore Monterey

Zaten halihazırda Clover Catalina kullanıyordum. Geçenlerde OpenCore 0.8.1'in çıktığını gördüm denemekten zarar gelmez diye düşünüyordum ancak içimde hiç umut yoktu. Kurulumu başlatıp diğer odaya geçtim. Bir süre sonra gelip baktım ki kurulmuş. Çok şaşırdım. @myanlll hocam EFI aşağıda siz de kurun. Çok uğraştık ikimizde ama Excalibur için ilkleri başarmaya devam ediyoruz.

Ekran Resmi 2022-06-13 05.46.10.png

Evet kurabilirsiniz. Bu eri ile kırabilirsiniz. EFI
Çalışmayan bir şey oluyor mu? Opencore mu? Clover mı? Hangi sürümü kuracağım?

Hocam kurdum yalnız verdiğiniz EFI’de sadece 6 tane .amş dosyası var. Wifi için falan bir şey bulamadım. Wifim yok şu an, nasıl hallederim.

Ss böyle

Dosya Ekleri

• 13E7B21B-8E54-40B9-90D9-9CA06D19722A.jpeg
    13E7B21B-8E54-40B9-90D9-9CA06D19722A.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Çalışmayan bir şey oluyor mu? Opencore mu? Clover mı? Hangi sürümü kuracağım?

Hocam kurdum yalnız verdiğiniz EFI’de sadece 6 tane .amş dosyası var. Wifi için falan bir şey bulamadım. Wifim yok şu an, nasıl hallederim.

Ss böyle
Wi-Fi için technopatın rehberi vardı ona bakın.

Casper'a sordum, HDMI Intel'e bağlı diyorlar. Windows'ta harici monitörü açtığımda da Intel'e bağlı görünüyor. Yalnız bütün framebuffer id'leri denedim sonuç alamadım rehberden.

Casper'a sordum, HDMI Intel'e bağlı diyorlar. Windows'ta harici monitörü açtığımda da Intel'e bağlı görünüyor. Yalnız bütün framebuffer id'leri denedim sonuç alamadım rehberden.
Bende nvidia görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı