Excalibur G900 düşük FPS değerleri

MSI afterburner’ı açtım. Tüm ayarlar Ultra'da. Toplam 4189 MB'lık bir alan kullanılıyor. Özellikle sorunu göstermek için çimenlik bir alana gittim. Değerler bu şekilde. RAM kullanımı az gibi geldi kendimce. Yorumlarınız nedir?
3E76726F-8A1A-4DC7-B396-1F9A6A76B6B7.jpeg

Konuya güncelleme yapmak istiyorum.
20 Mart günü, laptopu İstanbul'a gönderdim.
Ekstra olarak 32 GB RAM takılacak. Böylece; 32 + 32 = 64 GB RAM değerine sahip olacağım.
Eğer Dual Channel RAM problemi varsa bu şekilde çözüleceğini umuyorum. Servise yaşadığım sorunları, oyunlarda yaşadığım FPS droplarını bir liste halinde laptop ile gönderdim. Sorun çözülür inşallah. (😳)
Merhaba aynı cihaz bende de var tek farkı 16 GB tek slot sanırm sendekıde tek slot 32 GB oldugu için drop var forumda cogu kısı bundan sıkıntı çekmış okudum RAM'ı 2 slot yapınca duzelen var denemek lazım ben alamadım sen alırsan RAM çözersen paylaşır mısın?

Biraz geç oldu ama laptopu 20 Mart'ta İstanbul'a gönderdim. Ek olarak 32 GB RAM takılacak. Gönül isterdi ki 16 + 16 olsun ama olmuyor. Laptop elime ulaşınca sizi bilgilendiririm. Ek olarak aracılık eden servis noktası yaşadığım şikayetleri de istedi, laptopla beraber gönderdi. Yani okurlar sorunu. 😁😁 inşallah sorunum çözülür ve benim sayemde siz de probleminizden kurtulursunuz.
MSI Afterburner'ı açtım. Tüm ayarlar Ultra'da. Toplam 4189 MB'lık bir alan kullanılıyor. Özellikle sorunu göstermek için çimenlik bir alana gittim. Değerler bu şekilde. RAM kullanımı az gibi geldi kendimce. Yorumlarınız nedir?
3E76726F-8A1A-4DC7-B396-1F9A6A76B6B7.jpeg

Konuya güncelleme yapmak istiyorum.
20 Mart günü, laptopu İstanbul'a gönderdim.
Ekstra olarak 32 GB RAM takılacak. Böylece; 32 + 32 = 64 GB RAM değerine sahip olacağım.
Eğer Dual Channel RAM problemi varsa bu şekilde çözüleceğini umuyorum. Servise yaşadığım sorunları, oyunlarda yaşadığım FPS droplarını bir liste halinde laptop ile gönderdim. Sorun çözülür inşallah. (😳)

Biraz geç oldu ama laptopu 20 Mart'ta İstanbul'a gönderdim. Ek olarak 32 GB RAM takılacak. Gönül isterdi ki 16 + 16 olsun ama olmuyor. Laptop elime ulaşınca sizi bilgilendiririm. Ek olarak aracılık eden servis noktası yaşadığım şikayetleri de istedi, laptopla beraber gönderdi. Yani okurlar sorunu. 😁😁 inşallah sorunum çözülür ve benim sayemde siz de probleminizden kurtulursunuz.

Sorun çözülmedi. Ekstra olarak 32 GB takılmasına rağmen sorun halâ aynı. Bedeli biraz ağır oldu ama olsun... Ben de o meşhur cümleyi yazacağım: Casper pişmanlıktır...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı