Excalibur G900 düşük FPS

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 1-2 ay önce Excalibur G900 aldım Teknosa'dan. RTX 2060, 16 GB RAM, 10. nesil i7 var içerisinde. Bu laptopla öncelikle kesinlikle yapmam gereken ayarlar ve kurmam gereken programlar nelerdir acaba? Ve bir de Valorant'ta, LoL'de vs 150 FPS falan alıyorum maksimum (FPS kısıtlama kapalı). Ancak en düşük ayarlarda da, en yüksek ayarlarda da bu durum böyle. Acaba bilgisayarın kendisinde tüm oyunlar için bir FPS kısıtlaması mı var?

Merhabalar 1-2 ay önce Excalibur G900 aldım Teknosa'dan. RTX 2060, 16 GB RAM, 10. nesil i7 var içerisinde. Bu laptopla öncelikle kesinlikle yapmam gereken ayarlar ve kurmam gereken programlar nelerdir acaba? Ve bir de Valorant'ta, LoL'de vs 150 FPS falan alıyorum maksimum (FPS kısıtlama kapalı). Ancak en düşük ayarlarda da, en yüksek ayarlarda da bu durum böyle. Acaba bilgisayarın kendisinde tüm oyunlar için bir FPS kısıtlaması mı var?
Driverlar güncel midir acaba?

144 hz.
Çünkü tek kanal 1x16 RAM'in var.
Tek kanal olsa da bu fps değerlerini yükseltemez miyim donanıma göre çok düşük değerler. İnternetteki tanıtım videolarında değerler çok daha yüksek.
Driver'lar güncel midir? Bir de, laptopun fişi takılı mı prize?
Evet güncel fişe takılı oyun modu vs açık.
Driverlar güncel midir acaba?
Evet güncel.

Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri burada hangisi seçili ?

Merhaba ayni sorun Casper G900 bende de var hatta bende drop var CS:GO olsun PUBG olsun cogu oyunda donma bile yapıyor aynı FPS degerlı alıyoruz sendede drop kasma var mı tek slot RAM bende de 16 o yuzden yapıyor gecen birindede vardi bu forumda cift slot RAM olarak çözmusler RAM alamadım ben sen alırsan dene ıstersen kesın ondan denersen buraya yaz kardesım.

Yeni konular

Geri
Yukarı