EZ Flash 2 ile BIOS güncellenmeli mi?

144074

Kilopat
Makaleler
1
Elimde Asus'un P7P55 LX anakartı var ve ben bunun BIOS'unu güncellemek istiyorum sizce güncellediğim zaman bir sorun çıkar mı?

Ayrıca bu anakartın tüm sürücüleri Windows 7 için çıkarılmış ve Windows 8.1 için sürücüleri yok. Sizce Windows 7'ye dönmeli miyim? Asus Turbo V programını kullanamıyorum ve VIA Audio ses sürücüsünü yükleyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanımda sorun çıkarmıyorsa , sistem elemanları stabil çalışıyorsa , BIOS güncellemek gereksiz risk oluşturur 10+ yıllık sistemlerde.

Günlük kullanımda sorun çıkarmıyorsa , sistem elemanları stabil çalışıyorsa , BIOS güncellemek gereksiz risk oluşturur 10+ yıllık sistemlerde.
Sistemi şu an tam deneyemedim nedeni soğutucum hala gelmedi. Fakat Xeon X3440 ve GTX 960 kullanıyorum sistemde sadece stok halde tam olmayan bir stok fan ile League Of Legends deneme şansım oldu. En yüksek ayarlarda 160 - 180 FPS aralarında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı