Ezhel'in açıklaması gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buna şaşırdınız mı gerçekten adamın xatar denilen PKK'lı bir prodüktörle bir fotoğrafı bile var bunu da geçtim xatar aynı zamanda Mero'nun da prodüktörüydü.

Zamanında yeni nesil rapçileri piyasaya soktuğu zaman dinlemeyin şu adamı dedim arkadaşlarıma kimse beni dinlemedi.
Profilinde saz ve ezhel olan biri ezhel>allame demişti :)

Aynur Doğan'ı savunan, Xatar ile fotoğraf çekilen, Amedsporu destekleyen birisi zaten böyle şeylere şaşırmamak lazım artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hendek olaylarında polis ve askere destek vermek için Sur'da yapılan bir rap şarkı için de "Sur'da ırkçı rap yapmışlar" demişti. Sanat sepet dünyası yıllardır bunlar tarafından işgal edilir, şaşırılacak bir durum yok.

Büyük ihtimal gerçek değil. Gerçek olmamasını düşünme sebebim isminin hemen altında ses tonuna göre hareket eden şeyde(Adını unuttum.) bir dengesizlik var. Dikkatli izlenirse konuştuğu sırada susmadan bir kaç saniye önce minimuma iniyor fakat o sırada da konuşmasını devam ettiriyor ve bu tarz dengesizlikler video boyunca var. Videoda tam "Kürdistan'ın başkenti ankaradır, İstanbuldur." söylemi sırasında bir bölüm kesilmiş ve sıradaki kısma atlanmış. İnsanları karalamak bu kadar kolay olmamalı. Sadece Enes'in kullandığı kaynak ise henüz yeni fakat doğruluğu bile teyit edilmeden konulmuş ve yayınlanmış. Enes'in ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu biliyordum fakat izlenmeler düşünce başka insanları karalamak gibi şeylere kalkışacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.

Son düzenleme:
Büyük ihtimal gerçek değil. Gerçek olmamasını düşünme sebebim isminin hemen altında ses tonuna göre hareket eden şeyde(Adını unuttum.) bir dengesizlik var. Dikkatli izlenirse konuştuğu sırada susmadan bir kaç saniye önce minimuma iniyor fakat o sırada da konuşmasını devam ettiriyor ve bu tarz dengesizlikler video boyunca var. Videoda tam "Kürdistan'ın başkenti ankaradır, İstanbuldur." söylemi sırasında bir bölüm kesilmiş ve sıradaki kısma atlanmış. İnsanları karalamak bu kadar kolay olmamalı. Sadece Enes'in kullandığı kaynak ise henüz yeni fakat doğruluğu bile teyit edilmeden konulmuş ve yayınlanmış. Enes'in ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu biliyordum fakat izlenmeler düşünce başka insanları karalamak gibi şeylere kalkışacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.
Sanırım olay gerçek. Ezhel Instagram hikayesinde konuyla alakalı açıklama yapmış. Açıklamada gerçek değil demiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı