F/P B450 Anakart Önerisi

Soğutucun yok ise bütçe el veriyorsa. MSI x570 Gaming Edge Wifi alabilirsin 1500 Lira civarı. Yanında 675 liralık Sıvı soğutma hediye ediyor. 850-900 Liraya üst seviye x570 sahibi olmuş oluyorsun. (Soğutucuya ihtiyacın yoksa satarsın)

Not: r5 3600 kullanıcısı olarak stok soğutucu önermem keza 80 85 C oluyor oyunlarda. Boşta 60 65-70 olarak değişiyor.

Sınırlı stok vs gibi şeyler yok dimi ? Çünkü şöyle bir yorum var bu doğru mu ?

Soğutucuyu MSI in kendisi veriyor. Aldıktan sonra ürün ile ilgili bilgileri MSI sitesine yüklüyorsun. Yaklaşık 2 3 ay sonra soğutucu adrese gelecek. Tabi sınırlı sayıda olacağı belirtilmiş.
Tamam itopya da şöyle yazıyor.

7 Temmuz - 18 Ağustos alımlara Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma sistemi hediye ! Hediyeniz için Seni Seviyorum 3000 Ryzen AMD 3. Nesil, X570 AM4 Anakart MSI Türkiye adresindeki formu doldurunuz .

Son düzenleme:
Sınırlı stok vs gibi şeyler yok dimi ? Çünkü şöyle bir yorum var bu doğru mu ?

Soğutucuyu MSI in kendisi veriyor. Aldıktan sonra ürün ile ilgili bilgileri MSI sitesine yüklüyorsun. Yaklaşık 2 3 ay sonra soğutucu adrese gelecek. Tabi sınırlı sayıda olacağı belirtilmiş.
Tamam itopya da şöyle yazıyor.

7 Temmuz - 18 Ağustos alımlara Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma sistemi hediye ! Hediyeniz için Seni Seviyorum 3000 Ryzen AMD 3. Nesil, X570 AM4 Anakart MSI Türkiye adresindeki formu doldurunuz .

Bu tarihler arasında satın alınan bütün ilgili MSI ürünlerini satın alan herkese soğutucu verilecek.

Satın alındıktan sonra 14 iş günü içerisinde ürününüz onaylanacaktır bilgisi mevcut.

Bu tarihler arasında satın alınan bütün ilgili MSI ürünlerini satın alan herkese soğutucu verilecek.

Satın alındıktan sonra 14 iş günü içerisinde ürününüz onaylanacaktır bilgisi mevcut.
MSI'ın sitesinde sınırlı sayıda ürün için geçerlidir falan diye yazınca acaba herkese gitmiyor mu yani belli değil mi diye düşünüyorsunuz.

Bu tarihler arasında alan herkese veriliyorsa o zaman sorun yok.

Bende kararımı verdim. İndirimle falan şu an 620 liraya MSI B450 Gaming Plus alabiliyorum. Önceki anakartımda 2 RAM slotu vardı ve bu yüzden sıkıntı yaşamıştım. Şimdi 4 RAM slotlu ve ATX almayı düşünüyorum.
OC yapmayı pek düşünmesem bile almışken bu konuda da ortalama iyisini almak bana mantıklı geliyor. Bir tık da görselliğinin olması kötü olmaz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı