F/P B450 Anakart Önerisi

AIDA64 aracılığıyla MSI Afterburner ile bakmıştım. Tabii masaüstünde göstermiyordu fakat SA-MP'da 55 dereceyi geçmedi. Hep 50 civarından anlık fırladı 55'e. Boşta 70 civarı normal değil. Laptop olsa bile normal değil.

RAID yapmayacaksanız güzel anakart. Arkada 8 tane USB girişi de baya iyi. Elinize ulaşınca renk değiştirme modunu bana anlatır mısınız? Bende 2 saniyede bir renk değişiyor, klavyelerdeki gibi yumuşak bir geçiş olmuyor.
RAID yapmayacağım. İşlemci şuan eksik onu da aldığımda sistemim tam olacak :)
Arkadaşlar belirlediğim bütçe 600 TL civarıydı, pek üstüne çıkmak istemedim. Çünkü ekran kartına ileride biraz daha bütçe ayırmak istedim. 600TL ye mortar bulduğumdan kaçırmak istemedim. Yorumlarınız için teşekkürler :)

MSI B450 A Pro anakartı şu an HB'de 580₺. DH Çek satış bölümünden 300/50 hesap alıp kullanırsan (15₺ falan) sana ortalama 550₺ gelecek. Atx. Ben de almak istiyorum, anakart ararken çok ucuza geldi ancak iadenin parasını bekliyorum.

Son düzenleme:
İlanda ki numaraya mesaj atın konuşalım istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Burdan konuyu dağıtmamış oluruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı