Çözüldü Fabrika ayarına dönmüş telefondan resim kurtarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GMSPSQ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım sizden destek almam gerekiyor. Benim telefonum bazı oyunlarda kastığı için fabrika ayarlarına döndürdüm. Fotoğraflarımı Microsoft yedek almıştır deyip düşünmeden sıfırladım. Ancak veri kurtarmada galeri vb. yok Microsoft' ta da fotoğraflar yedek alınmamış. Bu galerideki fotoğrafları PC'den veya telefondan kurtarmak gibi bir seçeneğim var mıdır?
Telefon bilgilerim: Samsung Galaxy M52 128 GB depolama alanı 8 GB RAM +4 sanal RAM.

Screenshot_20230612_223448_Samsung Cloud.jpg

Çözüm
Hocam Ayarlar>Hakkında>Yazılım Bilgileri>Yapım Numarası'na biraz spam yapın. Ondan sonra ayarlar menüsüne geri gelin ve aşağıda "Geliştirici Seçenekleri" olacak. Ona tıklayın, biraz aşağıdaki USB Hata Ayıklama'yı açın. Ondan sonra cihazı tekrar bağlayın, telefondan "Kablo İle Dosya Aktarımı" seçeneğini seçin. Programa tekrar girin, büyük ihtimalle program açılacaktır.

Hocam sorun çözüldü ise ne mutlu bana.
Ne demek hocam. Biraz daha araştırıyorum, yeni bulduğum programı atacağım olursa.

Hocam bu arada telefona hiçbirşey indirmeyin, indirdiyseniz sakın silmeyin. Veri kurtarma ihtimali düşer.

Son düzenleme:
Hocam root konusunda pek bilgim yok. Benim attıklarım çalışmadı mı? Bu arada root biraz tehlikeli bir işlem. Root olmadan yapmaya çalışın, root atarken telefon brick olursa çok zor işimiz.

Geri
Yukarı