Faceit görev yenilenme süresi

Eben(II)Oksit

Decapat
Arkadaşlar 2 gündür Faceit'ten CS:GO oynuyorum ve görevleri gördüm. Peki bu görevler haftada bir mi yoksa ayda bir mi yenileniyor ve Premium almak sizce mantıklı mı?

Güzel kardeşim, daha yeni 10 tane yeni hesap açtım. Hepsinde görev verdi. İstediğin hesabı ver, görevi göstereyim. Üslubunu düzeltmeni önerdim, aşağılamak olarak algıladın. Yeni hesaplara görev gelmese, kimse Faceit görevini yapamaz senin mantığına göre. Hadi ben aldım hesap, Steam hesabımı bağladım Faceit'e. Görev gelmedi? Sence mantıklı bir olay mı? Daha dün 20.5 saatli hesabımı bağladım, 12500F görev verdi. Tarayıcında problem olabilir. 4 aydır 100'e yakın yeni hesap açtım, yüksek görev vermesi için. Hepsinde de görevler gözüktü. Faceit'e ticket atarsan, gerekli cevabı verirler.

Levelimi belirtme sebebim bu konularda azda olsa bilgim olduğunu belirtmek içindi. Tabi senin işine gelmeyince hemen seni aşağılamak için dediğime getirdin. Yaklaşık 5 tane hesaba yeni faceit bağladım steam ile birlikte. Fakat hiçbirine görev gelmedi. Bayağı eskiden faceit hesabına bağladığım hesapta görev var sadece, bu da sadece önceden faceite bağlanmış hesaplara görev geldiğinin kanıtı olarak. Senin %100 emin olmadığın konu hakkında, sanki kesin bilgiymiş gibi söylemen doğru değil.
+ bu ise benim "Bu konu hakkında bilgin yok" dediğim cümleye getiriyor. Yani uslüp ile alakası yok. Normalde kusura bakma diyip kapatıcaktım fakat algı yarattığın için yazıyorum.(Eski hesapta premium olmamasına rağmen görevi vardı.)
Alakası yok dostum bence faceite mail felan at bugün bağladım daha yeni hesabı görevler gözüküyor eski hesabımda 30 maça 3000 puan verdiği için yeni hesap açtım.Şuan açtığım hesapta da 60 maça 20000 puan veriyor.

Alakası yok dostum bence faceite mail felan at bugün bağladım daha yeni hesabı görevler gözüküyor eski hesabımda 30 maça 3000 puan verdiği için yeni hesap açtım.Şuan açtığım hesapta da 60 maça 20000 puan veriyor.
Ben nerdeyse 5-6 hessap açtım fakat hiçbirine görev vermedi. Sadece dediğmi eski hesapta var. Bir daha deneyeceğim.

Güzel kardeşim, daha yeni 10 tane yeni hesap açtım. Hepsinde görev verdi. İstediğin hesabı ver, görevi göstereyim. Üslubunu düzeltmeni önerdim, aşağılamak olarak algıladın. Yeni hesaplara görev gelmese, kimse Faceit görevini yapamaz senin mantığına göre. Hadi ben aldım hesap, Steam hesabımı bağladım Faceit'e. Görev gelmedi? Sence mantıklı bir olay mı? Daha dün 20.5 saatli hesabımı bağladım, 12500F görev verdi. Tarayıcında problem olabilir. 4 aydır 100'e yakın yeni hesap açtım, yüksek görev vermesi için. Hepsinde de görevler gözüktü. Faceit'e ticket atarsan, gerekli cevabı verirler.

hocam hortlatmak gibi olucak da ben de sağlam bi görev çıkarmaya çalışıyorum. 40 hesap açtım değerli bir görev vermedi. Acaba siz ne kadar süredir uğraşıyonuz ve değerli bi görev elde edebildiniz mi? Ortalama kaçıncı açtığınız hesapta bu 75k görevi geldi ya da daha iyi bi görev çıkarabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı