FACEIT Premium almak mantıklı mı?

Dostum, eğer görevlerin yüksek puan veriyorsa almak kesinlikle mantıklı. Benim görevlerim yüksek puan veriyordu ve durmadan görev yapmak için saatlerimi harcıyordum karşılığında fp biriktirerek marketten bıçak alıp çeşitli sitelerde satıyordum. Aylık 600-800 dolar para kazanıyordum. Hatta şu an bile o parayı yiyorum.
İstersen görevlerinin fotoğrafını at

FACEIT Premium aylık 34TL.
Kaç Win alsam karşılar aylık paramı.
Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Dostum, eğer görevlerin yüksek puan veriyorsa almak kesinlikle mantıklı. Benim görevlerim yüksek puan veriyordu ve durmadan görev yapmak için saatlerimi harcıyordum karşılığında fp biriktirerek marketten bıçak alıp çeşitli sitelerde satıyordum. Aylık 600-800 dolar para kazanıyordum. Hatta şu an bile o parayı yiyorum.
İstersen görevlerinin fotoğrafını at

Daha almadım görevler kısmında bunlar var.
Fiyat ödeme ekranın değişiyor diye biliyorum. 60 TL civarıydı galiba. Ona rağmen her ay düzenli görevleri yaparsan kar edersin. Bir ay alıp duruma göre toplu paket almakta kar ettirir.
fiyatlar bunlar

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-03-05 135251.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-05 135251.png
    178,4 KB · Görüntüleme: 808
  • Ekran görüntüsü 2022-03-05 135810.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-05 135810.png
    36,4 KB · Görüntüleme: 824
Son düzenleme:
O zaman aylık alıp görevleri bitirmeyi deneyeyim kâr edersem yıllık ödemeye geçerim mantıklı mı?
Hocam ayda 60 tane rekabetçi kazanabilirim diyorsanız yıllık almak mantıklı olabilir. Yalnız rekabetçi maçları sizin gibi Faceit Premium kullanıcılarıyla oynayacaksınız ki baya iyi oynuyor çoğu. Ben pek kazanılabileceğini düşünmüyorum 60 maçın.

O zaman aylık alıp görevleri bitirmeyi deneyeyim kâr edersem yıllık ödemeye geçerim mantıklı mı?
Her türlü mantıklı. Önemli olan ayırabilecek zamanın olması ve süreklilik. Örneğin birde ekstra olarak ligler var liglerde sıralama yaparsan oradan da alıyorsun ödül. Takıma göre günde 3-4-5 maç ile bitebiliyor. Ekibin varsa ve iyiyse bu oran daha iyi olur.

Geri
Yukarı