Facia Yarın Başlıyor

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Mümkünse hemen iade etmeye bak. GT 210 ne ya? Ayrıca o GPUnun gerçek ismi Geforce 210, GT bile değil yani. 5 yıl önceki oyunları düşük çözünürlükte açabilirsin, 5 yıl önceki derken Crysislerden falan bahsetmiyorum. Entegre GPUlar bile ondan kaliteli.

Mümkünse hemen iade etmeye bak. GT 210 ne ya? Ayrıca o GPUnun gerçek ismi Geforce 210, GT bile değil yani. 5 yıl önceki oyunları düşük çözünürlükte açabilirsin, 5 yıl önceki derken Crysislerden falan bahsetmiyorum. Entegre GPUlar bile ondan kaliteli.

Yav kimse yazının tamamını okumuyor mu ? :D Almadım. Zaten dedim amcama. Pazartesi vatandan sıfır alacağım. Yav aldığı bakkalla bile görüştüm. Adama oyunları açmaz falan dedim. Adam ben bilgisayarcıyım zaten biliyorum diyor pişkin pişkin. Madem biliyorsun neden veriyorsun. Ama adamda haklı şimdi amcam 450TL almış o bilgisayarı :) Şimdi o bilgisayarı şirketinde muhasebeye verecekmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav kimse yazının tamamını okumuyor mu ? :D Almadım. Zaten dedim amcama. Pazartesi vatandan sıfır alacağım. Yav aldığı bakkalla bile görüştüm. Adama oyunları açmaz falan dedim. Adam ben bilgisayarcıyım zaten biliyorum diyor pişkin pişkin. Maden biliyorsun neden veriyorsun. Ama adamda haklı şimdi amcam 450TL almış o bilgisayarı :) Şimdi o bilgisayarı şirketinde muhasebeye verecekmiş.
Hadi hayırlısı yeni bilgisayarının resimlerini felan ayrıntılı bir şekilde bekliyoruz :)

Karşısında bilmeyen biri olunca çok rahat kandırabilir. Ancak senin gibi bilen birini görünce öyle kalır. Doğru olan yapılmış. Bu PC ' yi kullanacak olan sensin. Kimse karışamaz. Vatan ' dan alırkende o bilgisayarcıya mecbur değilsin. Kendin git. Bütçene ve kullanım amacına uygun olan beğendiğin PC ' yi al. Zamanında babam PC alırken bilgisayarcıda gelsin demişti. İstemiyorum diye sözümü geçirdim. Kendim istediğimi aldım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı