Fahiş fiyatları şikayet edelim

İsterse 1 TL den başlayan fiyat desin, yine şikayet edemezsin.

Dediği gibi 3200 TL den başlayan fiyatlarla çıktı. 3000 TL ye satan oldu mu? Boşa uğraşırsın.

Zaten V.O.K 3060 sistem gayet uyguna geldi.
O sistemin ben varlığına da inanmıyorum açıkçası, reklam amaçlı yapıldığını düşünüyorum.Forumlarda 3-5 kişi aldım diyor sadece onlarda da ne fiş var ne bir şey.

O kart 15000Tlden satılsa yine çatır çatır satacak. İnsanlar sabırsız. Araba piyasası da aynı. Herkes şikayetçi ama galerilerde araba yok. Böyle talep olduğu sürece sen ne kadar şikayet etsen az. Önce insanın bilinçlenmesi lazım ederi 3 olan ürün 6dan satılmasın diye.

fiyatların düşmesi için kimsenin almaması lazım, alan olduğu sürece neyi kime şikayet ediyorsun komik olmayın.

Garantisiz karta 5900 TLden japonyadan sipariş veren adam dolu bu forumda özellikle.6500TL verip TR den alan adam daha akıllıdır bunlardan kusura bakmasın kimse.En azından kumar oynamaz.
Gidip şu karta 6000-7000-8000 hatta 5k üstü herhangi bir fiyatı vermenin bi anlamı yok bence.Bu kartı 3070 3080 ile karıştıranlar var sanırım yahu 3060 bu rtx 3000 serisinin şuana kadar tanıtılan en düşük versiyonu.El insaf.

Tüm ekran kartlarının mining performansı %80 düşürülse ya da mining yapmaları engellense. Bu olay da kapansa güzel olur.
Böyle bir şeyi yapman imkansız. Işin ucunda para olduktan sonra o ekran kartına BIOS yazacak, sürücü yazacak adamı bulur getirirler. Her türlü çözerler.

Ben anlamıyorum herkes ekonomik olarak kötüyüz PC lüks bir şey alamıyoruz falan diyip duruyor ama Ps5 ve ekran kartları stoklara girdiği gibi tükeniyor. Kim alıyor bunca malı ? Hadi Ps yi anladım, kafeler stok yapıyor kiralayacaklar falan da ekran kartları nasıl böyle hızlı tükeniyor ?
Mining.

Geri
Yukarı