Fake fotoğraf yüzünden dayak yiyeceğim

Şeyinin fotosunu attığı için dava et onu veya sınıftaki herkese "Bu onun şeyi." diyecekmişsin gibi tehdit et ki seni vurmasın derdim ama trollemeye çalıştığınız kişi yüksek ihtimal sapık o yüzden pek umurunda olmaz. Okula git ve yaptığının cezası olarak dayak ye veya 1 günde bir dövüş sanatında ustalaş.

türkçe bayıldı
Şimdi kankam penis fotosu eğer onunsa şikayet edebilirsin. Ama yapacak fazla bir şey yok dayak yemekten başka.

Olayı anlamayanlar için anlatayım. Instagram üzerinden kız hesabı açıp sınıf arkadaşlarından 1 tanesi keklemek istemişler ama yapamamışlar. Buradan da keklenmek istenen kişi herhalde kavga edecek. Madem keklemek istedin tadında bıraksaydınız. Özür dileyin, olayı abarttığınızı söyleyin. Bir şey ısmarlarsınız oldu bitti. Böyle saçma iş yapıp ne elde ediyorsunuz anlamadım. Gelecek ile ilgili kaygılarımı çok mu abartıyorum acaba? Milletin derdine bak bizim derdimize bakınca sorun herhalde bende.

Olayı anlamayanlar için anlatayım. Instagram üzerinden kız hesabı açıp sınıf arkadaşlarından 1 tanesi keklemek istemişler ama yapamamışlar. Buradan da keklenmek istenen kişi herhalde kavga edecek. Madem keklemek istedin tadında bıraksaydınız. Özür dileyin, olayı abarttığınızı söyleyin. Bir şey ısmarlarsınız oldu bitti. Böyle saçma iş yapıp ne elde ediyorsunuz anlamadım. Gelecek ile ilgili kaygılarımı çok mu abartıyorum acaba? Milletin derdine bak bizim derdimize bakınca sorun herhalde bende.
Gülen kişiler dövecekmiş sanırım.

Merhabalar adım emir.10.sinifa giriyorum her neyse biz 2 arkadaş sınıftan birisine şaka yapmak amaçlı Instagram'dan yazdık. İşte sonra aradan birkaç gün geçti tabii ben söylemedim fakat nasıl olduysa anlaşılmış. İşte herkese gösterdim bende bayağı güldüm eğlendim. Sonra dediler sende ne merakliymissin kiz olmaya falan saçma sapan konusmalar. İşte sonra bana bu arkadaş (trolledigim)diyelim bana penisinin fotoğrafını atti. Bende yok fake değil falan deyince eger fake ise seni doveriz falan sonra internetten bulmuş fotoyu çocuk iste dovmediler yaptığımız arkadaşım ile gıda sınıfında saklandık bir arkadaş daha vardı ismi arda Burak'ta beraber iste yaptığımız kişi trolu korkudan yavaş yavaş gittik şansımıza dovecek çocuklardan biride oradan geçiyordu saklana saklana eve gittik. Sizce yarın ne yapmalıyım okula gitmemeli miyim? Yoksa gidiyor ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz bekliyorum.
Emir ilk başta bunu yapman çok mantıksız zaten. 10. Sınıfa giden birisin biraz daha olgun davran. Bu çocukça şakadan sonra sana dayak atsa haklı.

Geri
Yukarı