Fallout 3 ve Fallout New Vegas ne zaman indirime girer?

New vegas korsan oynadım(yarı'sını felan keşfetmedim)bitirdim 2 gün önce şimdide keşfetme'ye devam etcem oyun'u alcam,fallout 3'ün hikaye'si new vegas'dan iyi diyorlar.
Fallout 3 hikayesi iyidir gerçekten (new vegas da iyi bence) ama vuruş mekanikleri sıkıntılı(biraz) ama ben yıllarca eski bilgisayar kullandığım için takmıyorum böyle şeyleri.

Fallout 3 hikayesi iyidir gerçekten (new vegas da iyi bence) ama vuruş mekanikleri sıkıntılı(biraz) ama ben yıllarca eski bilgisayar kullandığım için takmıyorum böyle şeyleri.
Benim bilgisayar'da eski bu aralar oynamadığım oyunları oynuyorum(enis kirazoğlu'nun videosundan gördüm ilk başta anlamadım ama anlayınca zevk verdi.)

Windows 10'da çalışıyordu oyun ama ara sıra çökmeler meydana geliyordu. New Vegas oynadıktan sonra 3'ü oynarsan mekaniklerin çok kötü olduğunu göreceksin. Sırf bu mekanikler yüzünden hemen silmiştim oyunu.

Windows 10'da çalışıyordu oyun ama ara sıra çökmeler meydana geliyordu. New Vegas oynadıktan sonra 3'ü oynarsan mekaniklerin çok kötü olduğunu göreceksin. Sırf bu mekanikler yüzünden hemen silmiştim oyunu.
Mekanik sıkıntı değil Rpg öğeleri iyi olsun yeter.

Bende Windows 8.1'de oynuyorum hiç sorun yaşamadım. Ama bazı yerler de bug oluyor. Bunun nedeni Türkçe çeviri. Türkçe çeviriyi kapattığın da düzeliyor. Bu arada oyunun haritası çok büyük. Görevler de çoğu kez kayboldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı