Fanboyların Deli Etmesi

volkan-68

Kilopat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar sizlerin de canına tak etmedi mi? Ryzen çıkacak, Intel fiyat kıracak çok iyi diyoruz... Fanboy arkadaş çıkıyor AMD şöyle, AMD böyle diyor... Vega serisi çıkacak üst seviye ekran kartlarında NVIDIA'nın rekabete girmesi gerekecek "Ti" ekran kartları çıkacak diyoruz, yok NVIDIA şöyle ezer böyle yapar. Canım arkadaşım neyin tribindesin? Rekabet son kullanıcı için ya ucuzluk yada performans olarak geri döner, bunu anlamıyor musun? Gerek AMD, gerek Intel, gerekse NVIDIA tekelleşirse birinden biri gider ve rakip bulamazlarsa 100$'lık malı 1000$'a almak zorunda kalırsın kardeşim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların bir de mağaza fanboyu olan versiyonları var. Adama göre en iyisi Vatan Bilgisayar, diğerleri dolandırıcı. Başka mağazaya kesinlikle inanmıyor-güvenmiyor, "Ben kazıklanmak istiyorum" diyor.

Yahu dostlar bu adamlar banlansa veya uyarı sistemine falan takılsa en azından biraz daha seyreltilmiş olur diye düşünüyorum. Bu konudaki rahatsızlığımın belli olması ve benimle aynı fikirde olanların sesinin duyulması için, böyle bir konu açtım...

Nerede ucuz ürün orada biz. Bunun gibi forumlar; Ekipmanların karşılaştırılması, performansları ve öneri paylaşımlarıyla bizleri sorgulamaya itiyor. Bu sayede en iyisini en ucuza alıyoruz. Rekabetin olması herzaman iyidir. Ne marka olursa olsun bizim için önemli olan istediğimiz alandaki performansı, istediğimiz gibi olması. Fanboy ise tek bir şey düşünür, enerjisini boşaltacak bir platformu yoktur, araştırmaz, karşılaştırmalara bakmaz, fiyat performans oranı onu ilgilendirmez bu yüzden bizim gibilere saldırırlar. Çok da umursamayın. Keşke konuları kirletmeseler, sempatizanı olsalar da fanatikliği aşsalar..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı