Far Cry 4 ''Ön Sipariş'' ile alındı ama key gelmedi

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Merhaba,
Arkadaşlar Uplay'dan Far Cry 4'ü ''Ön Sipariş'' ile almıştım ancak oyunun ne Key'i ne de simgesi hesabıma ulaşmadı/yüklenmedi, ben de Uplay'a 2-3 mesaj attım ancak bana olumlu yönden dönüş yapılmadı. Böyle bir durumda başka ne yapılır?

Oyunu satın aldığıma dair: Bu arada sizce Satın aldığım bu ürün onaylanmamış olabilir mi?
2014-11-14 12_14_42-.jpg

2014-11-14 12_06_30-.jpg

Son düzenleme:
İngilizce'si kuvvetli bir arkadaşımız bana bu alttaki yazıyı anlaşılır bir şekilde Türkçe'ye çevire bilir mi?

Recently you requested personal assistance from Ubisoft Support. We assume your issue has been resolved and have closed your ticket. If you do not need any further assistance with this request, there is no further action needed.

İngilizce'si kuvvetli bir arkadaşımız bana bu alttaki yazıyı anlaşılır bir şekilde Türkçe'ye çevire bilir mi?

Recently you requested personal assistance from Ubisoft Support. We assume your issue has been resolved and have closed your ticket. If you do not need any further assistance with this request, there is no further action needed.
Son zamanlarda Ubisoft desteğinden kişisel yardım istedi. Size sorun giderilmiştir ve bilet kapalı olması varsayalım. Bu isteği ile daha fazla yardıma gereksiniminiz yoksa, başka bir işleme gerek yoktur

En anlamlı böyle çeviriyor. Google çeviriden bakmadım.

@Silinen üye Teşekkür ederim ancak ben yinede tam olarak bir şey anlayamadım. :kararsız:

Edit. Benim sorunum giderilmediği halde neden ''Size sorun giderilmiştir ve bilet kapalı olması varsayalım'' diyor?

Son günlerde Ubisoft Destek biriminden kişisel yardım isteğinde bulundun. Biz sizin probleminizin çözüldüğünü sandık ve ticket'ınızı kapattık. Eğer bu istek üzerinden daha fazla yardıma ihtiyacınız yoksa, başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Son düzenleme:
Bende Far Cry 4 pre order aldım. Bana key geldi. Ama herhangibir browser'dan girince My Games kısmında oyun gözükmüyordu. Bende uplay uygulamasını bilgisayara indirdim ve orda my games kısmında gözüktü. Hatta bşr kısmını indirdim. Sana hiç product now available diye bir mail gelmedi mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı