Far Cry 4 ''Ön Sipariş'' ile alındı ama key gelmedi

Nasıl bir firmaysa artık hiç kullanıcı dostu gelmedi bana. Sizi bu kadar uğraştırmamaları gerekirdi. Steam'ı örnek alsınlar biraz.
Neden sipariş iptal isteğini(öyle bir seçeneğiniz varsa) göndermediğinzi anlayamadım. Aynı oyunu Steam'dan satın almadınız mı zaten?

FC4'ü satın aldığım belgelerle kanıtlı, ancak bu Uplay hesabımdan gözükmüyor, yani Uplay'da satın aldığıma dair herhangi bir ize rastlanmıyor.:D Durum böyle olunca ''Sipariş İptal'' şansımda yok. Pes etmek yok, bugün Uplay'a tekrar bir mesaj attım.

Acaba son durum nedir ? Merak ettim. :)
Maalasef herhangi bir gelişme yok. Açıkçası Daha fazla peşine düşemedim desem daha doğru olur.
Zaten Uplay'e mesaj atmaktan yorulmuştum, attığım mesajları Google çeviri'den yazdığımdan dolayı sanırım adamları ikna edemedim.:(

Maalasef herhangi bir gelişme yok. Açıkçası Daha fazla peşine düşemedim desem daha doğru olur.
Zaten Uplay'e mesaj atmaktan yorulmuştum, attığım mesajları Google çeviri'den yazdığımdan dolayı sanırım adamları ikna edemedim.:(
Hmm anladım hocam. Uplay'in bu davranışını çok mantıksız buldum. Dekont vb. olduğu halde iade yapmamaları yada oyunu eklememeleri hırsızlıktan başka bir şey değil. Hayırlısı olsun bakalım. :)

Benim de aynı şey originde başıma gelmişti sonra live chat diye bir şey varmış oradan adamlarla konuştum bana yeni kod verdiler

@EK2001
O origin! Sen bunu gelde Uplay denilen halta anlat.
Benim de Origin hesabım hacklenmişti, live chat'dan yeni bir kullanıcı adı ve şifre ile tüm oyunları geri vermişlerdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı