Oyun Far Cry 6 88 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun bence orta şekerli fiyatını da hak ediyor sadece grafikleri bile yeterli aksiyon güzel ayrıca haftalık görev sistemide hoş paralı itemleri size ücretsiz aldırıyor fiyatı 300-400 TL değil arkadaşlar 88 TL o yüzden üzerinde çok durmaya gerek yok bence Ubisoft oyunları bol içerikli hikâye olarak da hep ortalama kalmıştır genel olarak ama fiyat olarak diğer firmalara göre hep uygun son zamlardan öncesi için konuşuyorum.

88 TL edecek oyun değil, onun yerine serinin üçüncü oyununa bakabilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de daha ucuz. YouTube'a Far Cry 6 vs Far Cry 3 yazarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. 2021 senesinde çıkan bir oyun 2013'te çıkan bir oyundan nasıl kötü olabilir yahu?
Ubisoft fanları kadar toxic bir kitle yok, yorumunuzda bir hata yok ama yediremediler herhalde. Herkes disslike atmış.

@Sir Lewis umursamıyorum, istedikleri kadar atsınlar. Oyunun ilk üç serisine lafım yok fakat üçüncü serisinden sonra çıkan Far Cry oyunlarının rezalet olduğunun gerçeğini değiştirmiyor.

Ubisoft fanları kadar toxic bir kitle yok, yorumunuzda bir hata yok ama yediremediler herhalde. Herkes disslike atmış.

Hocam piyasada anime +18 oyunlar 60-70 TL olmuş 88 TL şu oyuna normal diyenler eğer Ubisoft fanı olacaksa olabilir benim şahsi görüşüm Ubisoft fanı değilim birçok firmanın oyunlarını oynuyorum ama piyasada o kadar leş oyunlar varki Far Cry 6 grafikleri ve aksiyonu ile bile 88 TL çok rahat eder içerikde bol ama siz şunu derseniz hak veririm hep aynısı sürekli aynı devam ediyor kesinlikle haklısınız ama fiyat konusunda şu oyuna pahalı diyen varsa da aklından şüphe ederim kimse kusura bakmasın

Far Cry 3 oynamıştım zamanında. Çok beğenmiştim. Geçen yılın başlarında ekran kartı aldım yanında Far Cry 6 hediye ettiler. Bir hevesle başladım. Çok da hoşuma gitti. Hem bedava hem de üçüncü oyundan sonra bana aynı havayı hissettirdi. Beğendim. Hep aynı oyun olması hepsini oynadıysanız hoş olmayabilir lakin benim gibi üçten altıya geçtiyseniz arada boşluk bıraktıysanız hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. Tabii herkesin beklentisi ve zevki aynı olmayabilir. Saygı duymak lazım. Genel olarak bence hoş bir oyun. Para verip alır mıydım diye düşündüm bir ara. Sanırım almazdım ama. :D

Seriyi sevenler veya ilk defa oynayacaklar için oynaması çok keyifli bir oyun. Baymışların oynaması için çekici bir neden yok.

Hocam piyasada anime +18 oyunlar 60-70 TL olmuş 88 TL şu oyuna normal diyenler eğer Ubisoft fanı olacaksa olabilir benim şahsi görüşüm Ubisoft fanı değilim birçok firmanın oyunlarını oynuyorum ama piyasada o kadar leş oyunlar varki Far Cry 6 grafikleri ve aksiyonu ile bile 88 TL çok rahat eder içerikde bol ama siz şunu derseniz hak veririm hep aynısı sürekli aynı devam ediyor kesinlikle haklısınız ama fiyat konusunda şu oyuna pahalı diyen varsa da aklından şüphe ederim kimse kusura bakmasın.

Fiyatı kesinlikle çok değil ona lafım yok, en kötü döner bile 50-60TL olmuş. Benim söylediğim mesele kendini tekrar etmesi.
Ubisoft oyunları maksimum 15-20 saat oynanıyor ondan sonra sürekli tekrara düştüğü için çok bayıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı