Oyun Far Cry 6 88 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satış oranları yüksek olunca da Ubisoft uğraşmıyor yeni oyun için. Gerçi son zamanlarda kendi içinde birtakım sorunlar yaşıyor da umarım batar. Birbirinin aynısı oyunları oyunculara hak gören, yıllardır Türk pazarından ekmek yiyip çoğu oyununa Türkçe dil desteği getirmeyen, Afganistan'da olan ve Türkiye'de olmayan Ubisoft+ uygulaması gibi birçok sebeplerden dolayı Ubisoft'a kızgınım.

88 TL edecek oyun değil, onun yerine serinin üçüncü oyununa bakabilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de daha ucuz. YouTube'a Far Cry 6 vs Far Cry 3 yazarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. 2021 senesinde çıkan bir oyun 2013'te çıkan bir oyundan nasıl kötü olabilir yahu?

3. oyun var bende 6.yı sevmediğim için almadım belki almak isteyen olur diye bilgilendirmek istedim ki sadece Far Cry 6 değil neredeyse tüm Ubisoft oyunları eski fiyatta Humble Bundle'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşıp paylaşmamanıza zaten bir şey demedim, düşünüp konusunu açmışsınız. Benim demek istediğim, bu kadar para edecek oyun olduğunu düşünmüyorum. Oynamak isteyen varsa da alsın, bir şey diyemem zaten.

İlk oyun vari dümdüz ilerleyen bir Far Cry yapılsa tadından yenmez bence. Ben Prince of Persia ve Splinter Cell yapan Ubisoft'un geri gelmesini isterdim.

3. oyun var bende 6.yı sevmediğim için almadım belki almak isteyen olur diye bilgilendirmek istedim ki sadece Far Cry 6 değil neredeyse tüm Ubisoft oyunları eski fiyatta Humble Bundle'de.

İndirim bilgilendirmesi yapmak güzel bir hareket. Biz dertlendik yine Ubisoft olunca konu.

İndirim bilgilendirmesi yapmak güzel bir hareket. Biz dertlendik yine Ubisoft olunca konu.

Sattığı iki seri ile epey kazanç elde ediyor batmaz bence ama satılma konusu vardı belki o yönde gelişme olabilir.

Son 2 sene sadece Far Cry 6 ve AC Valhalla sadece adamakıllı sattı.
O kadar oyun çıkardılar ama tutmadı küçülmeye gidebilirler bu yüzden AC Mirage'ın da satışı önemli bu durumun olması için.

Haberler bu yönde zaten. Küçülmeye gitmesi sadece 2 seriye önem vermesi demek gibi görünüyor. Aslında sadece 2 seriye önem verse bile ben açıkçası aynı formülü devam ettireceklerine inanıyorum maalesef. Mirage da hayal kırıklığı olacak gibi bir hissiyat var içimde açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı