Fare kaydırması nasıl touchpad kaydırması gibi kullanılır?

Kernelginar

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
19
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN323
İşlemci: i5-10300H
Ekran kartı: GTX 1650
RAM: 8 GB 3200 MHz DDR4 Laptop
Dahili Depolama: Intel SSDPEKNU512GZ
Meslek
Öğrenci
Selam.

Daha net açıklamam gerekirse, fare ile yaptığım kaydırmalar Touchpad ile yaptığım kaydırmalar kadar pürüzsüz ve akıcı değil. Sayfaların sıra sıra hareket etmesi çok sinir bozucu gözüküyor.

Sisteme fareyi bir şekilde Touchpad gibi tanıtmak mı gerekiyor acaba bunu yapmak için? Ya da bunu yapabilen, düzgün çalışan bir yazılım var mı?

Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Selam.

Daha net açıklamam gerekirse, fare ile yaptığım kaydırmalar Touchpad ile yaptığım kaydırmalar kadar pürüzsüz ve akıcı değil. Sayfaların sıra sıra hareket etmesi çok sinir bozucu gözüküyor.

Sisteme fareyi bir şekilde Touchpad gibi tanıtmak mı gerekiyor acaba bunu yapmak için? Ya da bunu yapabilen, düzgün çalışan bir yazılım var mı?

Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Eğer yalnızca Firefox'ta oluyorsa buna özel bir ayar var. Akıcı kaydırmayı kullan ayarı. Onun dışında bir uygulama bilmiyorum.

Farenin tekerleğine basılı tutup kaydırırsanız pürüzsüz olarak kaydırır.

Tam istediğim gibi olmasa da Chrome'a geçince kaydırma daha akıcı bir hale geldi. Şu yazılımla birlikte kullanıyorum:

Chrome'da akıcı kaydırmayı kapatıp bu programla çok daha iyi bir deneyim elde ettim. Firefox'ta bazı siteler akıcı bir şekilde kaydırma sağlamıyor. Şu an dediğim gibi Firefox'a göre daha iyi bir deneyim elde ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı